Zainwestuj w swoją przyszłość! - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Zainwestuj w swoją przyszłość!

Chciałbyś zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy?

Zanurzyć się w nowej, egzotycznej kulturze?

Zapraszamy na nasze kursy języków azjatyckich:

chińskiego, japońskiego i koreańskiego

na różnych poziomach zaawansowania!

W ciągu zaledwie sześciu lat język chiński zdetronizował angielski i stał się najczęściej używanym językiem świata. Jego znajomość znacznie zwiększa szanse na rynku pracy. Jak wynika z badań, już prawie co czwarty człowiek na świecie posługuje się językiem chińskim a przewiduje się, że w niedalekiej przyszłości język ten stanie się drugim najpopularniejszym "językiem handlu". Czy wiesz, że już teraz na całym świecie chińskiego jako drugiego języka uczy się 50 milionów osób?

Język japoński także należy do najważniejszych języków światowych – mówi nim trzy i pół razy więcej ludzi niż językiem polskim. Japoński wielu kojarzy się z szeroko rozpowszechnioną na świecie kulturą, która ma rzeszę fanów wśród ludzi w różnym wieku, także w Polsce.

Nauka języka koreańskiego jest w Polsce równie egzotyczna, jak sam język. Daje jednak wiele możliwości – w naszym kraju działa wiele koreańskich firm i fabryk, więc znajomość tego języka może ułatwić znalezienie ciekawej pracy.

Już od października w LinguaCity możesz zacząć oswajać Tygrysy Azji! Zapraszamy na kursy dla różnych grup wiekowych:

  • grupy młodzieżowe (13 – 17 lat) - 90 min raz w tygodniu
  • zajęcia grupowe dla dorosłych - 120 min raz w tygodniu

Nasze atuty to małe grupy i wykwalifikowani lektorzy (często są native speakerami języka, którego uczą). Skorzystaj już dziś z atrakcyjnych cen kursów i rozpocznij z nami egzotyczną językową przygodę!

Informacji o cenniku naszych kursów udzielamy telefonicznie - 32 726 27 78 lub 666 360 375 - lub drogą mailową: kursy@lingua-city.com

 

32 726 27 78