Tłumaczenia dla biznesu - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Usługi językowe dla klientów biznesowych

Tłumaczenia dla biznesu

Stała i doraźna obsługa tłumaczeniowa klientów biznesowych

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia językowego w ramach prowadzonej przez Państwa działalności, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług tłumaczeniowych. Wieloletnia współpraca z firmami i podmiotami gospodarczymi umożliwia nam kompleksowe, profesjonalne świadczenie usług. Nasi tłumacze mogą towarzyszyć Państwu w podróży służbowej, jak i przetłumaczyć niezbędną dokumentację firmową w 60 językach.

 

Tłumaczenia dla biznesu

Jesteśmy zdania, że język nie powinien być barierą w kontaktach międzyludzkich - ani tych biznesowych, ani prywatnych czy formalnych. Biuro Tłumaczeń LinguaCity powstało po to, by łączyć ludzi z różnych, nawet najodleglejszych zakątków świata, a tym samym ułatwiać codzienne życie Klientom. Mamy bardzo bogaty pakiet usług zarówno dla osób prywatnych, jak i dla biznesu. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego możemy zapewnić pełen profesjonalizm i najwyższą jakość tłumaczeń. Pracujemy szybko i nie boimy się żadnych wyzwań - podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Oferujemy zarówno stałe, jak i doraźne wsparcie językowe, a dla stałych Klientów przewidzieliśmy korzystny abonament na tłumaczenia.

Bogaty wachlarz usług z zakresu tłumaczeń obejmuje translacje pisemne (zarówno zwykłe, jak i przysięgłe) oraz ustne (w zależności od potrzeb - symultaniczne lub następcze). Oferujemy asystę tłumacza w kraju i za granicą, podczas handlowych lub oficjalnych wyjazdów, w czasie targów, konferencji i innych wydarzeń. Zapewniamy również profesjonalną opiekę nad zagranicznymi gośćmi. Podejmujemy się także tłumaczenia lub przeprowadzania rozmów telefonicznych w obcym języku. W swoim zespole mamy tłumaczy będących specjalistami w konkretnych dziedzinach (np. prawa, medycyny, IT) - dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne.

Colleagues discussing an idea at work.

Realizujemy tłumaczenia korespondencji i wszelkiej dokumentacji, a także tekstów użytkowych (np. instrukcji obsługi). Przekładamy również treści przeznaczone na strony internetowe oraz do celów marketingowych (np. ulotki, katalogi, broszury). W ofercie mamy również proofreading. Jest to analiza i korekta istniejącego już tłumaczenia, głównie pod kątem stylistycznym i językowym. Poprawki nanoszone są przez native speakera lub tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie, a mają na celu zwiększenie przejrzystości tekstu.

32 726 27 78