Abonamenty na tłumaczenia - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Oszczędzaj czas i pieniądze

Abonamenty na tłumaczenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zwłaszcza klientów biznesowych, i pragnąc w jak największym stopniu dopasować naszą działalność do Państwa potrzeb, wprowadziliśmy abonamenty
na usługi tłumaczeniowe w języku niemieckim, angielskim, rosyjskim.

Standardowy czas na wykorzystanie środków w ramach abonamentu to miesiąc od daty opłacenia usługi. W przypadku abonamentu PRESTIGE istnieje możliwość wydłużenia czasu na wykorzystanie wpłaconej kwoty maksymalnie do 3 miesięcy.

Dlaczego warto wykupić abonament?

  • Tłumaczenia w abonamencie są tańsze: niezależnie od kierunku tłumaczenia cena za stronę jest stała (tyle samo zapłacą Państwo za tłumaczenie z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski).
  • Tłumaczenia w abonamencie są błyskawiczne: płacąc z góry za wybrany pakiet, nie muszą Państwo studiować wycen i negocjować warunków dla każdego zlecenia; dokładnie wiedzą Państwo, ile stron mogą Państwo przetłumaczyć w danej cenie.
  • Zamówienia są tak proste, jak to tylko możliwe: wystarczy przesłać nam dokument i informację, na jaki język ma zostać przetłumaczony. Automatycznie przyjmiemy zlecenie do realizacji zgodnie ze stawką w ramach wybranego przez Państwa abonamentu.

Jak to działa?

Wybierają Państwo kwotę abonamentu i dokonują jednorazowej wpłaty tej kwoty

Przez miesiąc (lub przez 3 miesiące – w przypadku abonamentu PRESTIGE) zlecają Państwo tłumaczenia na ustalonych warunkach, bez podwyżek i wycen, aż do wyczerpania dostępnych środków

Abonamenty na tłumaczenia pisemne

*Podane ceny abonamentów to ceny brutto, zawierające 23% VAT.

AbonamentCenaLiczba stronCena za stronę
COMFORT 650 zł 14 stron 37,75 zł
OPTIMUM 1300 zł 30 stron 35,23 zł
PRESTIGE 2600 zł 62 strony 34,10 zł

Abonamenty na tłumaczenia ustne

*Podane ceny abonamentów to ceny brutto, zawierające 23% VAT.

AbonamentCenaLiczba godzinCena za godz.
COMFORT 1200 zł 6 godzin 163 zł netto
OPTIMUM 2600 zł 14 godzin 151 zł netto
PRESTIGE 5000 zł 30 godziny 135 zł netto

Uwagi

1. Oferta dotyczy pisemnych tłumaczeń nieuwierzytelnionych, niespecjalistycznych, w trybie zwykłym*, oraz tłumaczeń ustnych konsekutywnych (zwykłych i przysięgłych).
2. Języki dostępne w abonamencie: język angielski i język niemiecki. W ramach jednego abonamentu można łączyć tłumaczenia ang-pl, pl-ang, de-pl, pl-de.
3. Kwotę abonamentu należy wykorzystać w ciągu miesiąca od wykupienia usługi, z wyjątkiem abonamentu PRESTIGE, który może być wydłużony na okres 3 miesięcy.

*Tłumaczenia ekspresowe i wysokospecjalistyczne realizujemy poza abonamentem, są wyceniane osobno.

Oferujemy abonamenty na tłumaczenia w następujących językach:

32 726 27 78