Biuro Tłumaczeń - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Profesjonalne przekłady i tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń LinguaCity

Przełamujemy bariery językowe i łączymy ludzi z różnych stron świata.

Zgodnie z takim rozumieniem misji związanej z przekładem tekstu, Biuro Tłumaczeń LinguaCity z Katowic oferuje szeroki zakres usług translacyjnych zarówno osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. Specjalizujemy się w wykonywaniu translacji ustnych (konsekutywnych i symultanicznych) oraz pisemnych (zwykłych i przysięgłych). Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem profesjonalistów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie i najwyższe kwalifikacje w swojej dziedzinie.

Dlaczego warto wybrać LinguaCity

Co wyróżnia nasze Biuro Tłumaczeń

  • Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami
  • Pracujemy szybko, tłumaczenie otrzymasz nawet w kilka godzin po złożeniu zlecenia
  • Oferujemy korektę native speakerów
  • Wszystkie tłumaczone treści traktujemy jako materiały poufne
  • Obsługujemy wszystkie, nawet najbardziej nietypowe zlecenia
  • Tłumaczymy treści specjalistyczne i przeznaczone na strony internetowe
  • Oferujemy konkurencyjne ceny i rabaty dla stałych klientów
  • Oferujemy konsultacje treści ze specjalistami z różnych dziedzin (prawo, medycyna, IT i inne)

Biuro Tłumaczeń

W dzisiejszych czasach, gdy świat staje się coraz mniejszy i coraz bardziej dostępny, kontakt z obcokrajowcami oraz załatwianie różnego rodzaju spraw za granicą jest dla dużej części z nas codziennością. Również wiele firm współpracuje z przedsiębiorstwami z innych krajów lub nawet ma w nich swoje placówki. Dlatego też niemalże każdy z nas musi od czasu do czasu porozumieć się w obcym języku albo też przedstawić napisany w nim dokument. Aby tego typu sprawy naszym klientom ułatwić, w LinguaCity proponujemy im różnego rodzaju usługi tłumaczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zespół LinguaCity wykonuje zarówno przekłady ustne (symultaniczne oraz konsekutywne), jak i pisemne. Jeśli chodzi o te drugie, w ofercie mamy nie tylko tłumaczenia zwykłe, ale też przysięgłe. Proponujemy także usługi asysty tłumacza w kraju i za granicą, audytu językowego oraz profreedingu (korekty). Oprócz tego gwarantujemy, że każde zlecenie traktowane jest przez nas z największą wagą i realizowane na najwyższym możliwym poziomie. Nasi współpracownicy to osoby doświadczone w swoim fachu, a także zaufane i sprawdzone, co zapewnia doskonałą jakość wykonywanych tłumaczeń. Co więcej, są wśród nich specjaliści z wielu dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia o przeróżnej tematyce. Oczywiście każdorazowo staramy się też oddać gotowy przekład w ręce klienta najszybciej jak to możliwe – często nawet w ciągu zaledwie kilku godzin.

Colleagues discussing an idea at work.

Od jakości tłumaczenia często sporo zależy, a ewentualne błędy w nim mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Dlatego tego typu usługi warto zlecać wyłącznie sprawdzonym, doświadczonym i godnym zaufania specjalistom – takim jak właśnie zespół naszej firmy LinguaCity! Mamy nadzieję, że zechcesz dołączyć do grona naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

32 726 27 78