Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego

W stronę sukcesu

Od dawna uczysz się języka polskiego, ale nie masz nic, co dokumentuje Twoje umiejętności? Chciałbyś mieć polskie obywatelstwo? Jednym z warunków jest potwierdzona znajomość języka polskiego minimum na poziomie B1. Zapisz się na kurs i działaj skutecznie z LinguaCity!

Atutem kursu są zajęcia prowadzone wyłącznie w soboty w trzygodzinnych blokach. Dzięki temu nawet osoby bardzo zapracowane, które w dni robocze są aktywne zawodowo, znajdą czas na naukę i odpowiednie przygotowanie do egzaminu.

Liczba godzin: 80 godzin lekcyjnych

Godziny zajęć: 10:00 - 13:00

Czas trwania: 5 miesięcy

Tryb nauki: w soboty

Intensywność kursu: zajęcia raz w tygodniu

Wielkość grup: 5-8 osób

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskasz, wybierając nasz kurs?

Po pierwsze: gwarancję nauki w kameralnym gronie: 5–7 osób. Dzięki tak małej grupie możesz maksymalnie efektywnie uczestniczyć w zajęciach i mieć pewność, że dobrze się przygotujesz. To świetne rozwiązanie także dla tych, którzy nie lubią wypowiadać się przed „tłumem”.

Po drugie: program kursu jest w pełni dostosowany do formuły egzaminu. To sprawi, że nie zaskoczy Cię struktura arkusza egzaminacyjnego. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć najczęstszych błędów.

Po trzecie: prowadzenie zajęć wyłącznie w języku polskim.

Po czwarte: uwagę i pełne zaangażowanie lektora, który ma uprawnienia egzaminatora, więc zna dobrze specyfikę tego egzaminu.

Po piąte: materiały, z którymi będziesz pracować, to przykładowe zestawy egzaminacyjne oraz różne teksty i artykuły. Są w cenie kursu!

Po szóste: równomierny rozwój wszystkich umiejętności, które są wymagane na egzaminie.

Po siódme: Przed kursem przeprowadzamy testy językowe, co pozwoli na realną ocenę Twoich umiejętności. Eksperci podpowiedzą Ci, czy to najlepszy czas, by podejść do egzaminu. W ten sposób unikniesz ryzyka (także finansowego) – z nami nie kupisz przysłowiowego kota w worku.

Po ósme: na jednym spotkaniu zorganizujemy dla Ciebie symulację egzaminu: zdasz u nas egzamin przed dwuosobową komisją, która przekaże Ci wynik i oceni Twoje postępy.

Po dziewiąte: optymalny czas – czas kursu został tak ustalony, żebyś mógł z pełni utrwaloną wiedzą podejść do egzaminu już w lipcu (21–22.07).

Po dziesiąte i najważniejsze:

Pomożemy Ci w krótkim czasie opanować, utrwalić, powtórzyć obszerny materiał i zrobimy wszystko, żebyś czuł się pewnie w trakcie egzaminu!

Pozwól nam przygotować Cię na 100%!

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: B1B2C2

32 726 27 78