Kursy języka polskiego VIP - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Dla wymagających

Kursy języka polskiego VIP

Unikatowa oferta

Przyjechałeś do Polski w interesach? Nie masz czasu na kolejne obowiązki, ale chciałbyś poznać podstawy języka, które pomogą Ci w funkcjonowaniu w Polsce podczas wyjazdów służbowych?

Jako jedyna szkoła językowa na Śląsku proponujemy tzw. kursy VIP. Oferujemy niezapomnianą przygodę z językiem polskim. Nasze elokwentne lektorki zaprezentują Ci język polski w zupełnie nowym świetle.

Liczba spotkań: 20

Godziny zajęć: do ustalenia

Tryb nauki: dowolny

Intensywność kursu: zajęcia 2x w tygodniu

Forma zajęć: zajęcia indywidualne

20 nietuzinkowych spotkań

Każda lekcja standardowa poparta jest zajęciami praktycznymi w terenie. Na jednych zajęciach poznajesz nazwy potraw, na kolejnych zamawiasz je w restauracji! To wszystko pod okiem kompetentnej lektorki.

Wybór tematyki zależy od Ciebie

Prowadzisz rozmowy handlowe z Polakami? Chcesz trzymać rękę na pulsie i rozumieć co mówią inni? Skoncentrujemy się na wskazanym przez Ciebie zakresie tematycznym słownictwa. To w naszej gestii leży, aby zajęcia w nowo poznawanej tematyce prowadzone były przez specjalistkę w danej dziedzinie. Chcesz dowiedzieć się czegoś o polskiej kuchni? Zajęcia poprowadzi lektorka o zamiłowaniach kulinarnych.

Tylko ciekawe zajęcia

20 spotkań, każde w innym klimacie, z inną lektorką, na inny temat. W naszej ofercie znajduje się także skrypt ze wszystkimi przydatnymi zwrotami i tematyką poruszaną podczas kursu. Na Twoje życzenie zorganizujemy wycieczki weekendowe po Polsce. Po zakończeniu zajęć masz możliwość wzięcia udziału w kursie online, aby nie tracić kontaktu z językiem.

Sam wybierasz termin kursu

Szanujemy Twój czas i specyfikę pobytu w Polsce. Planujesz kilkudniowy pobyt w naszym kraju, ale wiesz, że nie będziesz miał czasu na naukę? My to rozumiemy. Akceptowalne są dla Ciebie tylko godziny wczesnoporanne lub późnowieczorne? Dla nas to nie kłopot. Kurs składa się z 20 spotkań, ale to Ty decydujesz, kiedy mają się one odbyć. Możesz zdecydować się na intensywny kurs 2-tygodniowy lub też rozłożyć go nawet na rok czasu. U nas nie przepadają Ci żadne zajęcia. Dzwonisz do nas lub mailujesz z terminalu, czekając na lot do Polski i zamawiasz kolejne zajęcia. My zatroszczymy się o resztę.

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: A1A2B1B2C1C2

Kursy języka polskiego VIP

Przyjeżdżasz do Polski w celach biznesowych? Chciałbyś poznać język i kulturę swoich kontrahentów, ale natłok obowiązków i częste podróże nie pozwalają Ci na systematyczne uczestnictwo w kursie językowym? Nic straconego! Nasza propozycja to kursy języka polskiego VIP, których główną ideą jest elastyczność, indywidualny tok nauczania i maksymalne dopasowanie do potrzeb danego kursanta. Mamy duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego i możemy pochwalić się wysoką skutecznością. Wszystko to dzięki wykwalifikowanym lektorom, którzy są w stanie rozpoznać indywidualne predyspozycje i oczekiwania i na tej podstawie opracować efektywny program nauczania. Prowadzimy kursy VIP na poziomach od A1 do C2. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób początkujących, którym zależy na opanowaniu podstaw języka niezbędnych do funkcjonowania w codziennej rzeczywistości. Skorzystać z niej mogą także osoby bardziej zaawansowane, które chcą doskonalić swoje umiejętności lub opanować specjalistyczne słownictwo.

Company executive coaching young personal secretary assistant, team leader or senior manager explaining work duties to junior, businessman telling contractual terms or deal details to female partner

Kursy języka polskiego VIP obejmują 20 indywidualnych spotkań z lektorem. Godziny i terminy zajęć zależą od Ciebie, podobnie jak intensywność nauki. Jeśli oczekujesz szybkich efektów, możesz ukończyć kurs w ciągu dwóch tygodni, ale jeśli wolisz spokojniejsze tempo lub obowiązki nie pozwalają Ci na tak częste spotkania, nic nie stoi na przeszkodzie, by zajęcia rozciągnąć w czasie - nawet do roku. W każdym aspekcie jesteśmy w stanie dostosować się do Twojego trybu życia. Harmonogram zajęć nie jest ustalony z góry - spotkania umawiamy na bieżąco, telefonicznie lub mailowo.

Jeśli zależy Ci na opanowaniu słownictwa z konkretnego zakresu tematycznego, skoncentrujemy się na nim, tworząc plan nauki, a nawet postaramy się, by zajęcia prowadził lektor będący specjalistą w danej dziedzinie. Przekazaną wiedzę uzupełniamy praktycznymi zajęciami “w terenie”, które pozwalają zastosować nabyte umiejętności w rzeczywistych sytuacjach, takich jak zakupy czy wizyta w restauracji. Możemy też zorganizować weekendową wycieczkę po Polsce. Aby nie tracić kontaktu z językiem i szlifować swoje umiejętności po zrealizowaniu kursu VIP, możesz wziąć udział w kursie online.

32 726 27 78