Kursy języka polskiego VIP - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Dla wymagających

Kursy języka polskiego VIP

Unikatowa oferta

Przyjechałeś do Polski w interesach? Nie masz czasu na kolejne obowiązki, ale chciałbyś poznać podstawy języka, które pomogą Ci w funkcjonowaniu w Polsce podczas wyjazdów służbowych?

Jako jedyna szkoła językowa na Śląsku proponujemy tzw. kursy VIP. Oferujemy niezapomnianą przygodę z językiem polskim. Nasze elokwentne lektorki zaprezentują Ci język polski w zupełnie nowym świetle.

Liczba spotkań: 20

Godziny zajęć: do ustalenia

Tryb nauki: dowolny

Intensywność kursu: zajęcia 2x w tygodniu

Forma zajęć: zajęcia indywidualne

20 nietuzinkowych spotkań

Każda lekcja standardowa poparta jest zajęciami praktycznymi w terenie. Na jednych zajęciach poznajesz nazwy potraw, na kolejnych zamawiasz je w restauracji! To wszystko pod okiem kompetentnej lektorki.

Wybór tematyki zależy od Ciebie

Prowadzisz rozmowy handlowe z Polakami? Chcesz trzymać rękę na pulsie i rozumieć co mówią inni? Skoncentrujemy się na wskazanym przez Ciebie zakresie tematycznym słownictwa. To w naszej gestii leży, aby zajęcia w nowo poznawanej tematyce prowadzone były przez specjalistkę w danej dziedzinie. Chcesz dowiedzieć się czegoś o polskiej kuchni? Zajęcia poprowadzi lektorka o zamiłowaniach kulinarnych.

Tylko ciekawe zajęcia

20 spotkań, każde w innym klimacie, z inną lektorką, na inny temat. W naszej ofercie znajduje się także skrypt ze wszystkimi przydatnymi zwrotami i tematyką poruszaną podczas kursu. Na Twoje życzenie zorganizujemy wycieczki weekendowe po Polsce. Po zakończeniu zajęć masz możliwość wzięcia udziału w kursie online, aby nie tracić kontaktu z językiem.

Sam wybierasz termin kursu

Szanujemy Twój czas i specyfikę pobytu w Polsce. Planujesz kilkudniowy pobyt w naszym kraju, ale wiesz, że nie będziesz miał czasu na naukę? My to rozumiemy. Akceptowalne są dla Ciebie tylko godziny wczesnoporanne lub późnowieczorne? Dla nas to nie kłopot. Kurs składa się z 20 spotkań, ale to Ty decydujesz, kiedy mają się one odbyć. Możesz zdecydować się na intensywny kurs 2-tygodniowy lub też rozłożyć go nawet na rok czasu. U nas nie przepadają Ci żadne zajęcia. Dzwonisz do nas lub mailujesz z terminalu, czekając na lot do Polski i zamawiasz kolejne zajęcia. My zatroszczymy się o resztę.

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: A1A2B1B2C1C2

32 726 27 78