Kursy języka polskiego on-line - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Kursy języka polskiego on-line

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Masz sporo motywacji do nauki języka i nie brakuje Ci determinacji, by realizować nowe lingwistyczne cele, ale nie jesteś w stanie uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych? Skorzystaj z kursu online!
Zajęcia prowadzone przy użyciu łącza internetowego spełniają wszystkie standardy LinguaCity, z tą różnicą, że możesz odbywać je w dowolnym miejscu na Ziemi – jeśli tylko jest tam internet.

Dlaczego kurs online to strzał w dziesiątkę?

  • Uczysz się bez wychodzenia z domu albo z dowolnego miejsca, w którym akurat jesteś
  • Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut, a więc bardzo regularnie, co zapewnia stały kontakt z językiem
  • Częstotliwość zajęć indywidualnych ustalasz sam!
  • Oszczędzasz czas, który zająłby Ci dojazd do szkoły – a jeśli mieszkasz poza Katowicami, to może być naprawdę dużo czasu!
  • Nie tracisz zajęć, jeśli akurat musisz wyjechać i normalnie nie miałbyś szans dotrzeć na lekcję stacjonarną do Katowic
  • Uczysz się sam lub w małej, maksymalnie 4-osobowej grupie
  • Korzystasz z nowoczesnych materiałów i metod – jesteś na czasie!

Zajęcia online prowadzimy zarówno w ramach kursów indywidualnych, jak i grupowych.

Indywidualne zajęcia online

Tak jak w przypadku każdych zajęć indywidualnych, program nauczania konstruowany jest w oparciu o preferencje kursanta. Możesz sprecyzować długość kursu, jego intensywność i zakres. Gwarantujemy pełną elastyczność przy doborze dnia i pory zajęć – lubisz uczyć się o poranku, a może wolisz wieczorną sesję? – nasi lektorzy są do Twojej dyspozycji.
Dużym atutem kursów online prowadzonych przez LinguaCity jest wykorzystanie platformy e-learningowej, która oferuje więcej możliwości kontaktu kursanta z lektorem. Stanowi przy tym świetną bazę dodatkowych zadań, ćwiczeń i testów oraz umożliwia śledzenie na bieżąco swoich postępów w nauce.
Kurs online można zacząć w dowolnym terminie – najlepiej już teraz!
Na życzenie klientów organizujemy również grupowe zajęcia on-line.

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: A1A2B1

Indywidualne kursy polskiego on-line

Internetowe kursy językowe cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego. W dzisiejszych czasach wszyscy żyjemy w szybkim tempie i chociaż nie brakuje nam motywacji do nauki i samorozwoju, ogranicza nas czas i natłok obowiązków. Kursy online to rozwiązanie, które eliminuje konieczność dojazdów do szkoły i dopasowania się do konkretnych godzin zajęć, daje możliwość nauki we własnym tempie, w komfortowych, domowych warunkach. Jeśli jesteś cudzoziemcem i chciałbyś mówić po polsku, ale nie możesz systematycznie uczęszczać na zajęcia stacjonarne, to indywidualne kursy polskiego on-line są czymś, co powinno Cię zainteresować. Zapewniamy wygodę, elastyczność i oszczędność czasu przy zachowaniu najwyższych standardów nauki. Możesz się uczyć, gdziekolwiek jesteś - w domu, w pociągu, w parku, w kawiarni, wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu.

Casual student talking with headsets and a red laptop in a video conference on line sitting in a desk in her bedroom

Organizowane w LinguaCity indywidualne kursy polskiego on-line obejmują poziomy A1, A2 i B1, a więc są idealne dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Jednak stopień zaawansowania kursanta to tylko jedno z kryteriów - najważniejsze są dla nas indywidualne oczekiwania i potrzeby i to w oparciu o nie tworzymy program szkolenia. Jeśli martwisz się, że samodzielna nauka nie da Ci możliwości kontrolowania postępów i eliminowania błędów, rozwiejemy Twoje wątpliwości - nasza platforma e-learningowa pozwala na regularny kontakt z lektorem, który trzyma rękę na pulsie i jest do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz konsultacji. Ta nowoczesna metoda nauki stanowi świetną bazę dodatkowych ćwiczeń i testów i daje możliwość monitorowania efektów Twojej pracy.

Indywidualny kurs online możesz rozpocząć w dowolnym momencie, od Ciebie również zależy intensywność nauki, częstotliwość lekcji oraz ich pora. Jeśli wolisz uczyć się w towarzystwie, ale bez wychodzenia z domu, nie ma problemu - oferujemy również grupowe zajęcia online. Obecność innych kursantów może Ci pomóc w osiągnięciu swobody komunikacji, a kameralna grupa (4 osoby) sprzyja przełamaniu bariery językowej.

32 726 27 78