Kursy języka polskiego on-line - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Kursy języka polskiego on-line

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Masz sporo motywacji do nauki języka i nie brakuje Ci determinacji, by realizować nowe lingwistyczne cele, ale nie jesteś w stanie uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych? Skorzystaj z kursu online!
Zajęcia prowadzone przy użyciu łącza internetowego spełniają wszystkie standardy LinguaCity, z tą różnicą, że możesz odbywać je w dowolnym miejscu na Ziemi – jeśli tylko jest tam internet.

Dlaczego kurs online to strzał w dziesiątkę?

  • Uczysz się bez wychodzenia z domu albo z dowolnego miejsca, w którym akurat jesteś
  • Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut, a więc bardzo regularnie, co zapewnia stały kontakt z językiem
  • Częstotliwość zajęć indywidualnych ustalasz sam!
  • Oszczędzasz czas, który zająłby Ci dojazd do szkoły – a jeśli mieszkasz poza Katowicami, to może być naprawdę dużo czasu!
  • Nie tracisz zajęć, jeśli akurat musisz wyjechać i normalnie nie miałbyś szans dotrzeć na lekcję stacjonarną do Katowic
  • Uczysz się sam lub w małej, maksymalnie 4-osobowej grupie
  • Korzystasz z nowoczesnych materiałów i metod – jesteś na czasie!

Zajęcia online prowadzimy zarówno w ramach kursów indywidualnych, jak i grupowych.

Indywidualne zajęcia online

Tak jak w przypadku każdych zajęć indywidualnych, program nauczania konstruowany jest w oparciu o preferencje kursanta. Możesz sprecyzować długość kursu, jego intensywność i zakres. Gwarantujemy pełną elastyczność przy doborze dnia i pory zajęć – lubisz uczyć się o poranku, a może wolisz wieczorną sesję? – nasi lektorzy są do Twojej dyspozycji.
Dużym atutem kursów online prowadzonych przez LinguaCity jest wykorzystanie platformy e-learningowej, która oferuje więcej możliwości kontaktu kursanta z lektorem. Stanowi przy tym świetną bazę dodatkowych zadań, ćwiczeń i testów oraz umożliwia śledzenie na bieżąco swoich postępów w nauce.
Kurs online można zacząć w dowolnym terminie – najlepiej już teraz!
Na życzenie klientów organizujemy również grupowe zajęcia on-line.

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: A1A2B1

32 726 27 78