Kursy języka polskiego dla firm - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Efektywne kursy języka polskiego

Kursy języka polskiego dla firm

Let's speak Polish!

Od wielu lat specjalizujemy się w kursach języka polskiego przeznaczonych dla obcojęzycznych pracowników i przedsiębiorców, którzy swoje życie zawodowe związali z województwem śląskim. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zaangażowaniu i wspaniałej kadrze możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy szeroki wachlarz kursów, które sprostają różnym potrzebom zarówno pracodawców jak i pracowników.

Kurs języka polskiego dla firm

Wszystkim obcokrajowcom, którzy zdecydowali się związać swoją karierę zawodową z Polską, oferujemy kursy języka polskiego na najwyższym poziomie. Proponujemy szkolenia w trybie stacjonarnym, wyjazdowym i online, a także w toku indywidualnym. Nauka języka polskiego jako obcego to nasza domena. Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi lektorami, stawiamy na profesjonalizm, wysoką efektywność, ale także ciekawe prowadzenie zajęć i miłą, bezstresową atmosferę. Zapewniamy, że z nami polszczyzna, choć niełatwa do opanowania, okaże się znacznie przyjemniejsza i przystępna. Naszą ofertę kierujemy do biznesmenów i pracowników, tych, którzy przyjechali do Polski na stałe i tych, którzy bywają tu służbowo. Znajomość języka polskiego z pewnością ułatwi funkcjonowanie w sferze zawodowej i w codziennych sytuacjach. Zajęcia w LinguaCity pozwolą też zaznajomić się z polską kulturą i zwyczajami.

W LinguaCity mamy bogatą ofertę kursów języka polskiego po to, by sprostać różnorodnym oczekiwaniom. Intensywność, poziom zaawansowania, a także tematyka ustalane są indywidualnie i dostosowywane do konkretnych potrzeb. Przykładowo biznesowe kursy stacjonarne dostępne są na poziomach od A1 do B2. Nauka odbywa się w niewielkich (maksymalnie ośmioosobowych) grupach, w siedzibie naszej szkoły, u klienta lub w innym dogodnym miejscu. Grupy mogą być jednolite lub wieloetniczne. Możliwy jest indywidualny wybór lektora.

Young Businesswoman Presenting His Ideas on Flip Chart to Colleagues

Zapewniamy system motywacyjny i raport postępów. Ciekawą propozycją są kursy wyjazdowe, gdzie intensywna nauka języka polskiego odbywa się w wakacyjnej atmosferze i przybiera postać zabawy. To świetne rozwiązanie dla początkujących. W trybie wyjazdowym szkolimy na poziomach A1, A2 i B1. Wszystkim tym, którzy prowadzą nieregularny tryb życia i nie mogą uczęszczać na zajęcia stacjonarne proponujemy kursy online. Mamy również ofertę kursów VIP, które są maksymalnie spersonalizowane, elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

32 726 27 78