Kursy języka polskiego 1 na 1 - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Zajęcia indywidualne

Kursy języka polskiego 1 na 1

Maksymalna efektywność

Zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się języka polskiego i jednocześnie pragną maksymalnie efektywnie wykorzystać czas nauki.
Nauka w ramach zajęć indywidualnych zapewnia najwyższą efektywność, która wynika m.in. z możliwości skupienia się przez lektora na postępach i potrzebach kursanta. Zgodnie z umiejętnościami i potrzebami kursanta dobierany jest zarówno program całego kursu, jak i zakres materiału realizowanego na każdych kolejnych zajęciach kursu. Możliwe jest więc doskonalenie tych elementów materiału, które sprawiają kursantowi najwięcej trudności.

Proponujemy

  • zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów
  • indywidualnie ustalany program kursu (w zależności od umiejętności, potrzeb i zdolności kursanta)
  • możliwość wyboru miejsca odbywania zajęć (np. lokale naszej szkoły, mieszkanie kursanta czy też miejsce pracy)
  • konkurencyjne ceny
  • możliwość dowolnego doboru intensywności kursu (liczby spotkań, możliwość uwzględnienia przerw spowodowanych np. wyjazdami)
  • możliwość wyboru lektora
  • możliwość realizacji zajęć różnymi metodami w tym z wykorzystaniem metod e-learningu
  • możliwość odbywania zajęć o nietypowych porach (np. wcześnie rano lub późno wieczorem)

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: A1A2B1B2C1C2

Kursy języka polskiego 1 na 1

Chcesz nauczyć się języka polskiego, ale Twój rozkład zajęć nie pozwala Ci na regularne uczestnictwo w kursie stacjonarnym? Zależy Ci na maksymalnej efektywności, elastyczności i dopasowaniu szkolenia do Twoich indywidualnych potrzeb? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Organizowane przez LinguaCity kursy języka polskiego 1:1 spełnią Twoje wymagania, niezależnie czy jesteś początkujący, czy chcesz podszlifować już nabyte umiejętności, czy opanować np. słownictwo biznesowe. Oferujemy indywidualne kursy na poziomie od A1 do C2, a w każdym wariancie priorytetem jest dla nas jak najlepsze dostosowanie programu do Twoich umiejętności, ulubionego tempa nauki oraz konkretnych oczekiwań. Od Ciebie zależy intensywność kursu, terminy i miejsca spotkań, a także metody nauki i poruszana tematyka.

Candid picture of a business team collaborating. Filtered serie with light flares and cool tones.

Kursy języka polskiego 1:1 to gwarancja skutecznej nauki. Stały kontakt z lektorem umożliwia pełne zaangażowanie, a także monitorowanie postępów i potrzeb kursanta. Program szkolenia tworzony jest indywidualnie, co pozwala skupić się na tym, co najważniejsze dla danej osoby i maksymalnie efektywnie wykorzystać czas nauki. Zakres materiałów wybierany jest w oparciu o zainteresowania uczestnika, jego cele i potrzeby (np. chęć opanowania słownictwa branżowego). W razie potrzeby więcej czasu można poświęcić na tematy, które są problematyczne lub szczególnie istotne dla danej osoby.

Niewątpliwą zaletą kursów indywidualnych jest elastyczność. Idealna dla Ciebie pora na zajęcia to 7 rano? Żaden problem! Masz czas na naukę dopiero późnym wieczorem? Dostosujemy się do Twojego trybu życia! Możesz również wybrać miejsce spotkań oraz lektora. Sam decydujesz, jak intensywnie chcesz się uczyć - Ty ustalasz częstotliwość i czas trwania spotkań, dopasowując naukę do swojego trybu życia, wyjazdów itp. Oprócz tradycyjnych zajęć, możesz korzystać z innych metod nauki, na przykład wygodnej platformy e-learningowej.

32 726 27 78