Intensywne kursy języka polskiego - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Intensywne kursy języka polskiego

Intensywnie

Intensywne kursy języka polskiego umożliwią Ci porozumiewanie się już po 3 lub 4 miesiącach nauki.

Proponujemy kilka wariantów.

Kurs intensywny

Intensywny kurs języka plskiego obejmuje 80 godzin zegarowych, co pozwala na opanowanie języka polskiego na poziomie A1.

Osobom, którym zależy na jeszcze większej intensywności nauki, proponujemy podwójny kurs intensywny, pozwalający opanować 2 poziomy w rok.
W ramach tego kursu realizujemy 160 godzin zegarowych.

 

Liczba godzin: 80 lub 160 godzin zegarowych

Godziny zajęć: 17:00 - 19:00 i 10:00 - 13:00 (sobota)

Czas trwania: 4 lub 8 miesięcy

Tryb nauki: piątki i soboty

Intensywność kursu: 1 x 120 minut i 1 x 180 minut

Wielkość grup: 5-8 osób

Superintensywny kurs języka polskiego

Obejmuje on 100 godzin lekcyjnych, co pozwala na uzyskanie umiejętności posługiwania się językiem polskim na poziomie A1. W europejskiej klasyfikacji poziomu biegłości językowej oznacza to, iż kursant potrafi porozumieć się w sytuacjach codziennych i uczestniczyć w prostych rozmowach, jeśli rozmówca mówi wolno, wyraźnie i jest gotów w prosty sposób formułować swoje myśli.

 

Liczba godzin: 100 godzin lekcyjnych

Godziny zajęć: 17:00 - 19:00 lub 19:10 - 21:10

Czas trwania: 3 miesiące

Tryb nauki: dni robocze

Intensywność kursu: 3 x 120 minut w tygodniu

Wielkość grup: 5-8 osób

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: A1A2B1

Intensywne kursy języka polskiego

Właśnie przyjechałeś do Polski i chcesz się tu osiedlić? Jesteś studentem, przedsiębiorcą, a może rozwijasz w naszym kraju karierę zawodową? Z pewnością zależy Ci na tym, by jak najszybciej opanować język, móc porozumiewać się z kolegami i współpracownikami i dobrze funkcjonować w codziennej rzeczywistości. Umożliwią Ci to intensywne kursy języka polskiego w LinguaCity. Dzięki nim już po trzech miesiącach nauki będziesz w stanie komunikować się po polsku. Nauczanie języka polskiego jako obcego to nasza specjalność i zarazem największa pasja - umiemy to robić i robimy to naprawdę dobrze. Nasza wykwalifikowana kadra w ciekawy i bezstresowy sposób wprowadzi Cię w tajniki polszczyzny i zapozna z elementami polskiej kultury, byś mógł poczuć się komfortowo w naszym kraju. W ramach intensywnych kursów nauczania proponujemy kilka wariantów w zależności od indywidualnych oczekiwań.

"The young Asian business woman smiling outdoors, holding a folder"

Intensywny kurs języka polskiego realizowany jest w ciągu 80 godzin zegarowych. Po jego ukończeniu kursant osiąga poziom znajomości języka A1. Według europejskiej definicji oznacza to umiejętność komunikowania się w codziennych sytuacjach i uczestnictwa w nieskomplikowanych konwersacjach, gdy rozmówca mówi wyraźnie i powoli, a swoje myśli formułuje w prosty sposób. Tym, którzy oczekują większego tempa nauki i szybszych efektów, proponujemy podwójny kurs intensywny, który obejmuje 160 godzin zegarowych i pozwala opanować dwa poziomy w ciągu roku. W zależności od stopnia intensywności kursy trwają 4 lub 8 miesięcy. Zajęcia odbywają się w piątki późnym popołudniem lub w soboty rano, każde spotkanie trwa 120 lub 180 minut.

Szkolenia realizujemy w grupach maksymalnie ośmioosobowych. To optymalna liczba kursantów, umożliwiająca aktywność każdej z osób i zapewniająca kontakt lektora z każdym uczestnikiem. W ofercie mamy również superintensywny kurs języka polskiego, który trwa 3 miesiące, obejmuje 100 godzin lekcyjnych i pozwala na opanowanie poziomu A1. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu w dni robocze, w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

32 726 27 78