Całoroczne kursy języka polskiego - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Całoroczne kursy języka polskiego

W regularnym rytmie

Kurs grupowy to możliwość intensywnej nauki oraz doskonała okazja do konwersacji zarówno z lektorem, jak i innymi uczestnikami kursu.

Dbając o systematyczny wzrost Państwa znajomości języka polskiego oraz możliwość gruntownego utrwalenia zdobytej wiedzy, proponujemy całoroczny kurs języka obejmujący 120 godzin lekcyjnych.
Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut, co zapewnia regularny kontakt z językiem, solidne utrwalenie materiału i możliwość stałego monitorowania postępów.

Liczba godzin: 120 godzin lekcyjnych

Godziny zajęć: 17:30 - 19:00 lub 19:10 - 20:40

Czas trwania: październik-czerwiec

Tryb nauki: dni robocze

Intensywność kursu: zajęcia 2x w tygodniu

Wielkość grup: 5-8 osób

Kurs przeznaczony

  • dla obcokrajowców podejmujących studia lub pracę w Polsce
  • dla pracowników oddelegowanych do pracy w Polsce i członków ich rodzin
  • dla osób osiedlających się w Polsce
  • dla miłośników Polski

Oferowane warianty kursu

Dostępne poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: A1A2B1B2C1C2

Całoroczne kursy języka polskiego

Nauka języka obcego wymaga determinacji, czasu, a przede wszystkim systematyczności. Intensywne kursy mają wiele zalet i są nieocenione, gdy potrzebujemy opanować podstawy języka obcego w krótkim czasie. Bywają jednak męczące, a wyczerpany umysł jest niestety mniej chłonny. Wszystkim, którzy chcą posługiwać się polszczyzną, ale preferują regularne, spokojniejsze tempo nauki, proponujemy całoroczne kursy języka polskiego. Szkolenie trwa 9 miesięcy - przez ten okres kursanci stopniowo nabywają umiejętności językowe, utrwalają zdobytą wiedzę i mają regularny kontakt z językiem. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co umożliwia pełne zaangażowanie każdego z uczestników i daje lektorowi sposobność do drobiazgowego monitorowania postępów u poszczególnych osób. W czasie szkolenia jest też okazja do zapoznania się z elementami polskiej kultury, co z pewnością pozytywnie wpływa na funkcjonowanie w codziennych sytuacjach.

Friends have fun in a New York rooftop party

Całoroczne kursy języka polskiego w LinguaCity trwają od października do czerwca i obejmują 120 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w dni robocze, a każde spotkanie trwa 90 minut. Do wyboru są godziny popołudniowe lub wieczorne. W grupie jest od 5 do 8 osób, co zapewnia maksymalne zaangażowanie i skuteczność. Całoroczne kursy dedykowane są zagranicznym studentom, osobom, które podejmują w Polsce pracę, ich rodzinom, a także wszystkim obcokrajowcom, którzy zdecydowali się osiedlić w Polsce, którzy kochają nasz kraj i wiążą z nim swoją przyszłość. Nauka języka polskiego to pierwszy krok do tego, by poczuć się tutaj jak w domu.

Nasza profesjonalna i bardzo życzliwa ekipa lektorów z pewnością umili pierwsze, niekiedy stresujące chwile pobytu w obcym kraju, zapoznając kursantów z tajnikami polszczyzny, a także polskiej kultury i zwyczajów. Całoroczne kursy języka polskiego stworzone zostały nie tylko z myślą o początkujących, ale także o tych, którzy pragną doszlifować swoją polszczyznę - dostępne są poziomy od A1 do C2.

32 726 27 78