Opinie kursantów - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
20170501_095554-1

Karolina

Język angielski

Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę językową 🙂
Lekcje odbywają się w małych grupach, a atmosfera na zajęciach jest wyśmienita.
Zawsze miałam problem z mówieniem w języku obcym, jednak dzięki kursowi przełamałam się 🙂
Uczęszczam na kurs angielskiego na poziomie A2 i jestem bardzo zadowolona z postępów, jakie zrobiłam do tej pory.
W tym miejscu chciałabym podziękować lektorowi - Pani Agnieszce, która jest wybitnym pedagogiem 🙂
Jeszcze raz polecam!

P. Kwiatkowski-2

Piotr

Język hiszpański i angielski

Jestem w klubie piłkarskim i wierzę, że język hiszpański przyda mi się w przyszłości, dlategow LinguaCity uczę się hiszpańskiego i angielskiego. Wybrałem tę szkołę językową ze względu na dobry dojazd (szkoła znajduje się w samym centrum Katowic). Poziom nauczania jest naprawdę wysoki i zajęcia dużo mi dają. Są też fajne, małe grupy. Naprawdę jest super!

IMG_4743

Karolina

Język angielski

Wybrałam szkołę LinguaCity, ponieważ cieszy się bardzo dobrą opinią, ma ciekawą ofertę kursów i położona jest w ścisłym centrum. Od razu po przekroczeniu progu czuje się przyjemną atmosferę mobilizującą do pracy. Lektorzy są naprawdę bardzo dobrzy. Zdecydowałam się na kurs z języka angielskiego przygotowujący do egzaminu FCE. Języka angielskiego zaczęłam się uczyć, gdy miałam zaledwie kilka lat i już wtedy go polubiłam. Z czasem zrozumiałam jak bardzo jest to pożyteczne. Jestem pewna, że dobra znajomość języka angielskiego przyda mi się w dorosłym życiu zawodowym, a już teraz sprawia, że czuje się komfortowo podczas wakacyjnych podróży zagranicznych. To niezbędna umiejętność.

Magda

Język hiszpański

Sympatyczna, rzetelna i troskliwa opieka Pań w sekretariacie, profesjonalizm Pani Dyrektor, kompetencja i pełne zaangażowanie lektorów, dobre warunki finansowe oraz świetne usytuowanie- w samym centrum Katowic to podstawowe atuty szkoły. Za każdym razem przychodząc na zajęcia, wiem, że znacznie poszerzę swoją wiedzę na temat kultury krajów iberyjskich oraz nauczę się nowych słówek i zwrotów. Lektor - Pani Małgorzata to zaangażowana w swoją pracę, profesjonalna i kompetentna kobieta. Swoją ogromną wiedzę przekazuje w bardzo entuzjastyczny i jasny sposób. Zajęcia urozmaica różnymi ciekawostkami, nagraniami i grami. Cóż tu dużo mówić: LinguaCity - najlepsza szkoła językowa!

Krzysztof

Język japoński

Zajęcia w LinguaCity są przyjemne, prowadzone w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Sposób wykładania materiału jest przejrzysty i elastyczny, dzięki czemu nauka nie sprawia trudności. Cieszę się, że zajęcia prowadzone są przez rodowitego Japończyka, gdyż, oprócz samej nauki języka, mogę się dowiedzieć więcej o kulturze Japonii i zweryfikować wcześniej zdobyte informacje. Lektor zawsze stara się wyczerpująco odpowiedzieć na nasze pytania, a gdy nie zna odpowiedzi poszerza swoją wiedzę i odpowiada na kolejnych zajęciach.

Anna

Język włoski

Szkoła od początku zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Zajęcia upływają w przyjemnej atmosferze. Lektor - Pani Małgosia wprowadza nas w tajniki nie tylko języka włoskiego, ale i kultury tego pięknego kraju. No i co najważniejsze - dużo się już nauczyłam. Polecam wszystkim !!

Oskar

Język chiński

Szkoła LinguaCity oferuje wiele możliwości, każdy może znaleźć coś dla siebie. Jest to jedyna szkoła językowa oferująca szeroką gamę różnych języków świata, nawet tych najbardziej egzotycznych. Uczestnicy kursu mogą wybrać sobie godziny prowadzonych zajęć. Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych lekcji, program nauczania ułożony aby zaciekawić i zainteresować kursanta. Szkoła dokłada wszelkich starań aby uprzyjemnić czas spędzony na nauce języka.

Jakub

Język niemiecki

Podoba mi się zarówno sposób prowadzenia zajęć, jak i podejście lektora. Ponadto uważam, że atmosfera panująca na zajęciach jest bardzo miła, co tylko pomaga mi w przyswajaniu wiedzy. Cenię sobie przygotowanie lektora i jego stosunek do lekcji. Uważam, że doskonałą pomocą są również ćwiczenia i różnego rodzaju materiały, które otrzymuję po każdej lekcji.

Prof. G. Hofbauer, Niemcy

Język polski

Vielen Dank für die zwei intensiven Tage Sprachkurs. Ich habe sehr gute Einblicke in die polnische Sprache bekommen.

Karol

Język norweski

Bardzo solidna szkoła językowa, która umożliwia w szybki sposób poznanie języka obcego. Na podstawie własnego doświadczenia bardzo polecam ją osobom chcącym nauczyć się języka norweskiego. Zajęcia prowadzi wybitny poliglota, który potrafi zarazić ucznia entuzjazmem do nauki języka obcego. U mnie po kilku zajęciach entuzjazm przerodził się w euforię, która sprawiła, że nie umiałem myśleć o niczym innym niż norweski.
Kiedy w styczniu 2017 trafiłem na zajęcia, liczyłem na kilka lat nauki zanim nauczę się norweskiego. Po 3 miesiącach intensywnej nauki lektor postanowił przenieść mnie do grupy, która kończy poziom B1. Po półrocznym kursie udało mi się autoryzować dyplom w norweskiej izbie aptekarskiej i przejść interview w norweskiej aptece u osoby, która mówi tylko po norwesku. Jednym słowem coś niemożliwego stało się możliwe. Mam wielu znajomych w Norwegii, jednak nikt nie miał tak dobrego nauczyciela jak ja. Serdecznie polecam!

Moritz

Język polski

Über einen Zeitraum von zwei Monaten habe ich an der Sprachschule LinguaCity in Kattowitz polnisch gelernt.
Im Rahmen des individuellen Unterrichts konnte ich in nur kurzer Zeit viel lernen und mich sehr schnell auf polnisch verständigen.
Das Lehrpersonal war sehr gut und hat den Unterricht individuell auf meine Bedürfnisse angepasst.
Der Unterricht war außerdem interaktiv und stets mit Spaß verbunden.
Zudem kann ich die gute Organisation und Koordination von Unterrichtsstunden hervorheben.
Die Sprachschule ist daher sehr zu empfehlen!

Jodie, Korea

Język polski

Dzień dobry,
Jestem z Korei. Uczę się polskiego w LinguaCity:)
Polish is the most difficult language in the world, but you can learn in LinguaCity with more fun, easier, and more systematically. All staff and teachers are very friendly. You can also study in comfortable atmosphere. Feel free to contact LinguaCity:)

Aleksandra

Język angielski

Naukę języka angielskiego w LinguaCity rozpoczęłam trzy lata temu. Było to moje pierwsze zetknięcie się z tym językiem. Cieszę się, że trafiłam do tak świetnej szkoły, ze wspaniałą Dyrekcją, przyjazną atmosferą, i do tak rewelacyjnej grupy (jej skład ulega wprawdzie ciągłym zmianom, ale grupa wciąż pozostaje rewelacyjna, co niewątpliwie w dużej mierze zawdzięczamy naszej Pani Agnieszce – Lektorce Idealnej – pełnej cierpliwości, radości przekazywania wiedzy i odznaczającej się wspaniałym poczuciem humoru).
Mogę z przekonaniem polecić naukę w LinguaCity osobom w każdym wieku.

Paweł

Język szwedzki

Moja historia ze Szwecją zaczęła się w Państwa szkole, za co DZIĘKUJĘ z mroźnego Goeteborga. Wszystkim polecam tą szkołę!

Alicja, Niemcy

Język polski

I'm very satisfied with the course and have already learned a lot during the last two months. As we are just three students, there is a good learning atmosphere. The teacher is very nice and also very competent. She explains everything and can answer all of our questions. Besides, I like it that she tells us a bit about Polish culture and customs.
All in all, I can just say that I'm glad to have picked the course in your school!

Krzysztof

Język japoński

Szkoła dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, zajęcia rozpoczynają się punktualnie, a terminy zajęć są uporządkowane. Grupy liczą tyle osób, ile podano w ofercie, czyli nie więcej niż 7. Co więcej – jeśli jest tylko garstka chętnych na dane zajęcia, to szkoła często, z myślą o tych osobach, tworzy grupę składającą się z 3 osób o nieco skróconym czasie zajęć. Dobór lektora z języka japońskiego jest według mnie bardzo trafny. Kurs ten jest bardzo dobrze prowadzony i można się wiele nauczyć. Sam lektor (native speaker) bardzo dobrze sobie radzi na zajęciach. Potrafi świetnie przekazać wiedzę, pomimo niewielkiej znajomości języka polskiego. Na samych zajęciach nie tylko można się dużo nauczyć, ale również dobrze bawić, co jest ogromną zaletą kursu.

Kamil

Język norweski

Zacząłem się uczyć języka norweskiego, ponieważ często wyjeżdżam do Norwegii, mam tam rodzinę. Początkowo korzystałem z zajęć z lektorem, które odbywały się w domu. Wbrew pozorom – nie było to zbyt wygodne rozwiązanie.Co chwilę ktoś przerywał, panował hałas, wizyty były przekładane. Pewnego razu trafiłem w Internecie na stronę LinguaCity i… tak się zaczęło. Najpierw uczestniczyłem w kursie wakacyjnym, teraz jestem już studentem kursu rocznego. W międzyczasie mogłem przetestować świeżo zdobytą wiedzę w Bergen. Na zajęciach w LinguaCity miałem świetną grupę, a lektor profesjonalnie podchodził do zajęć. Zresztą – wszyscy lektorzy są dobrze wykształceni i wiedzą, jak przekazać wiedzę. Mam nadzieję, że przygoda z LinguaCity prędko się nie skończy. Pozdrowienia dla lektora Milosa oraz native speakera. Tusen takk!!!

Katarzyna i Jacek

Język szwedzki

Polecamy naukę języka szwedzkiego w LinguaCity. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego lektora i panuje na nich bardzo miła atmosfera. Lektorka dużo opowiada o zwyczajach panujących w Szwecji, a metody nauczania, które stosuje powodują, iż nauka jest przyjemnością, a postęp w nauce następuje niesamowicie szybko.

Natalia

Język japoński

Zajęcia języka japońskiego prowadzone są przez bardzo sympatycznego i co najważniejsze rzetelnego lektora. Nauka języka przebiega z zastosowaniem różnorodnych pomocy dydaktycznych. Na zajęciach uczymy się nie tylko języka, ale zdobywamy wiedzę o kulturze i obyczajach Japonii. Niewątpliwym "plusem" zajęć jest również fakt, że prowadzone są przez native speakera.

Aleksandra

Język chorwacki

Od kilkunastu lat Chorwacja to moja pasja, dlatego już dawno zapragnęłam nauczyć się tego języka. Zależało mi na szkole w centrum miasta i nauce w kameralnych grupach. Po kilku latach poszukiwań - udało się! Od razu wiedziałam, ze trafiłam w dziesiątkę! Cudowna, swobodna atmosfera, zajęcia w małej sympatycznej grupie prowadzone przez lektora, który potrafi w ciekawy, przystępny sposób przekazać swoją wiedzę kursantom. Nauka w tej szkole to prawdziwa przyjemność. Szczerze polecam!

Agnieszka

Język chorwacki

Polecam Szkołę Językową LinguaCity. Obecnie uczęszczam na lekcje języka chorwackiego i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie podobają mi się kameralne warunki nauki (5 osobowa grupa), miła atmosfera i indywidualne podejście do ucznia. Nieliczna grupa zwiększa skuteczność nauki i mobilizuje do systematycznej pracy. Z przyjemnością przychodzę na zajęcia.

Adam

Język chorwacki

Kilka ładnych lat szukałem szkoły, w której mógłbym uczyć się języka chorwackiego. Dzięki LinguaCity udało mi się zakończyć wieloletnie poszukiwania odpowiedniej szkoły do nauki ulubionego języka. Szkoła od początku zrobiła na mnie pozytywne wrażenie - rzetelna i troskliwa opieka oraz profesjonalizm Pani Dyrektor sprawia, że mogę z pełną odpowiedzialnością każdemu polecić tę szkołę. Lektorzy uczący w szkole są młodzi, zmotywowani oraz energiczni. Przyjemna atmosfera w małej grupie oraz kompetentny i uśmiechnięty lektor sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy.

Marta

Język szwedzki

Szkoła językowa LinguaCity spodobała mi się od samego początku - jako jedyna w Katowicach i okolicy oferuje kursy języka szwedzkiego, którego szukałam. Rozpoczęcie nauki utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie mogłam lepiej trafić. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co sprzyja efektywnej nauce. Wiedza przekazywana jest w bardzo ciekawy sposób, zajęcia upływają w miłej atmosferze. Oprócz intensywnej (i przede wszystkim skutecznej!) nauki języka, poznajemy również szwedzką kulturę, obyczaje i styl życia. Jest to dokładnie to, czego oczekiwałam, jestem w stu procentach zadowolona.

 

Justyna

Język angielski

Uczęszczam na kurs j.angielskiego dla początkujących, jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie , są prowadzone w sposób merytoryczny, przyjemny i "bezstresowy". Nauczyciel jest zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć. Polecam Szkołę LinguaCity.

Katarzyna

Język japoński

Zajęcia są prowadzone jasno, komunikatywnie. Jest przedstawiane dużo materiału, jestem zadowolona z tempa nauki. Myślę, że poziom jest zadowalający, a metody stosowane przez lektora umożliwiają opanowanie materiału. Bardzo dużym plusem jest nacisk na mówienie, praktyczne używanie zwrotów, których się nauczyliśmy, krótkie powtórki z poprzednich zajęć na początku każdej lekcji. Kurs spełnił moje oczekiwania i zamierzam kontynuować naukę na następnym poziomie w tej szkole.

Kota, Japonia

Język polski

It has been five months since I came to Poland. Right now I am able to use easy Polish expressions for example when I'm on a street, in a department store and when I talk with Polish friends. I am grateful to my teachers because thanks to them my Polish is better. Besides teaching us the language our tutor tells us many interesting things about Poland - we can learn some facts about Polish culture , customs, how are the Polish people living and what can we do to feel better in the country. I think that it is the most important and helpful for me right now. Because I started to participate in this course my life in Poland has become much more enjoyable!

Thorsten, Niemcy

Język polski

Whether in the supermarket, at the barbershop or when addressing the local government: my Polish language classes at LinguaCity have made my everyday life in Kraków much easier. I truly appreciate the appealing and individualized teaching structure of the course. At the same time, the flexible scheduling of the lessons helps me a lot to combine the course with my professional and family duties.

Marta

Język norweski

Dzięki kursowi z języka norweskiego w LinguaCity rozwinęłam swoje zainteresowania językiem oraz mogę lepiej porozumiewać się w języku norweskim. Polecam zajęcia w szkole LinguaCity!

Aleksandra

Język turecki

Po kilku długich latach poszukiwań udało mi się znaleźć szkołę, gdzie można się nauczyć tureckiego! Za to dziękuje !!!! Atmosfera wspaniała, zajęcia ciekawe. Polecam i zapraszam 😉

Helmut, Austria

Język polski

Die Qualität der Trainer sowie das breite Angebot an Sprachschulungen sprechen für sich. Besonders schätze ich jedoch die hohe Flexibilität, welche auch kurzfristige Terminvereinbarungen ermöglicht.

Patrycja

Język turecki

Przede wszystkim dziękuje, że ktoś (LinguaCity) otwarł kurs pięknego tureckiego. Jestem bardzo zadowolona z kursu - przyjemna atmosfera w małej grupie oraz kompetentny i uśmiechnięty lektor sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy. Dziękuję LinguaCity, lektorce za cierpliwość dzielenia się wiedzą, koleżankom z kursu za miłą współpracę. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy!

Jakub

Język arabski

Zajęcia w LinguaCity są zawsze w przyjemnej atmosferze. Zajęcia prowadzone tak dobrze, że arabski staje się moim hobby. Natomiast prowadzący jest cierpliwym lektorem, który holistycznie patrzy na " ścieżki" ludzkiego myślenia i przetwarzania informacji.

Kinga

Język szwedzki

Kurs język szwedzkiego prowadzony profesjonalnie, w miłej atmosferze. Materiały dydaktyczne dostępne na zajęciach. Szkoła udziela pełnych informacji dotyczących danego rodzaju kursu. Zajęcia, które zostają odwołane są zawsze odrabiane w dogodnym terminie. Lektor przykłada dużą uwagę do rozwijania umiejętności i wypowiadania się w nauczanym języku.

Tamara

Język turecki, hiszpański

Świetny kurs, nauka to sama przyjemność. Nic dodać, nic ująć.

Grzegorz

Język norweski

Z kursu języka norweskiego od podstaw jestem bardzo zadowolony, grupa jest nieliczna, co daje większą możliwość lektorowi jak i kursantom nauki i wykazania się. Lektor języka norweskiego ma doskonałe moim zdaniem doświadczenie z zakresu wiedzy języka norweskiego i dobrze przekazuje swoją wiedzę kursantom. Materiały szkoleniowe są bardzo dobre, zarówno książka jak i ćwiczenia, które doskonale pomagają w utrwaleniu zdobytej wiedzy. Wszystkim polecam LinguaCity. Mam nadzieję, że wiedza zdobyta pozwoli mi na swobodne komunikowanie się w Norwegii.

Sara

Język arabski

Jestem zadowolona z uczestnictwa w kursie języka arabskiego w szkole LinguaCity z uwagi na to, że zajęcia prowadzone są w małej grupie i swobodnej atmosferze, co zapewnia optymalny kontakt z nauczycielem i sprzyja nabywaniu nowych umiejętności językowych.

Oliwia

Język norweski

Kurs norweskiego w LinguaCity ułatwił mi kontakty służbowe w pracy w Norwegii. Polecam zajęcia z native-speakerem.

Agnieszka

Język szwedzki

Jako filolog z praktyką dydaktyczną wiem jak ważny jest dobór metod nauczania podczas kursu językowego. Mogę więc z pełną odpowiedzialnością polecić kurs języka szwedzkiego w szkole LinguaCity jako profesjonalny, a co najważniejsze SKUTECZNY. Na pewno będę go kontynuować!

Ewa

Język norweski

Dzięki lekcjom z native-speakerem mogę porozumieć się z Norwegami w trakcie wakacji.

Krzysztof

Język chiński

Szkoła LinguaCity jako pierwsza na Śląsku pozwoliła na naukę języka chińskiego. Język ten jest językiem przyszłości zarówno dla importerów ja i eksporterów. Zajęcia prowadzone z chińskim lektorem pozwalają na naukę prawdziwego języka chińskiego oraz poznanie bogatej kultury tego kraju. Jestem bardzo zadowolony i planuję kontynuację nauki na wyższym poziomie.

Mateusz

Język szwedzki

Ze współpracą ze szkołą LinguaCity jestem bardzo zadowolony. Organizowane tutaj kursy dają możliwość nauki języka w niewielkich grupach i są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Szkoła ta zapewnia odpowiednią ilość materiałów umożliwiających naukę i przyjemną atmosferę w trakcie zajęć. Dodatkowym atutem jest możliwość negocjacji różnych aspektów kursu, konkurencyjne ceny oraz dogodny system płatności, dzięki czemu kurs może zostać dostosowany do oczekiwań i możliwości uczestników.

Łukasz

Język norweski

Podoba mi się grupa, z którą mam zajęcia oraz nauczyciel. Jest wesoło, sympatycznie i można się dużo nauczyć, choć poziom jest coraz trudniejszy. Według mnie zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie i dużo można się nauczyć (jeśli się do tego przyłożymy). 🙂

Błażej

Język arabski

Lubię uczęszczać na zajęcia z języka arabskiego, gdyż jest na nich wesoło i przyjemnie. Nasz nauczyciel jest miły i sympatyczny.

Mateusz

Język chiński

Kiedy zdecydowałam się na naukę języka chińskiego w LinguaCity nigdy wcześniej nie sądziłem, ze nauka tak trudnego języka obcego (zwłaszcza w soboty) może być zarazem tak produktywna i wesoła. Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do pracy w dużych grupach 10-15 osobowych, co jest normą w innych szkołach językowych, natomiast w LinguaCity uczę się w małej kameralnej grupie co bardzo mi odpowiada. Podsumowując - sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście i nic więcej nie jest potrzebne, by uczyć się chętnie języka obcego.

Chorng-Yi, Tajwan

Język polski

The teachers are very friendly and enthusiastic. Learning here in a small group helps me understand more clearly and learn better. The courses include Polish culture let me understand Poland more, and enjoy more life in Poland.

Józef

Język norweski

Jestem uczestnikiem kursu norweskiego. Jestem zadowolony z przebiegu kursu i pracowników szkoły. Serdecznie polecam.

Klaudia

Język norweski

Podoba mi się atmosfera, zajęcia prowadzone moim zdaniem są bardzo fajnie, grupa również sympatyczna, będę myśleć nad kontynuowaniem dalszej nauki języka norweskiego w waszej szkole.

Aleksandra

Język szwedzki

Ciężko jest znaleźć szkolę językową, w której język szwedzki byłby prowadzony w tak rzetelny sposób jak w LinguaCity. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy, można wiele dowiedzieć się zarówno o języku jak i kulturze i społeczeństwie danego kraju. Kurs pozwolił mi rozwinąć się językowo. Jestem bardzo zadowolona.

Aleksandra

Język norweski

W Norwegii zakochałam się 10 lat temu, po kilku latach podróży po tym kraju zapragnęłam się uczyć tego języka. Zajęcia z native-speakerem dały mi bardzo wiele i myślę, że w tym roku w czasie podróży po Norwegii zrobię z tej wiedzy użytek.

Wioletta

Język norweski

Śmiało mogę polecić naukę języka w LinguaCity. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego lektora, który wykazuje pełną kompetencję w prowadzeniu zajęć. Atmosfera na zajęciach jest przyjemna i swobodna. Szczerze polecam.

Marta

Język angielski

Nigdy nie byłam poliglotką. Nauka języka zawsze przychodziła mi z wielkim trudem. Ponieważ język angielski w ówczesnym świecie jest nadzwyczaj ważny, postanowiłam wreszcie się go nauczyć. Trochę było w tym spontaniczności, ale może nawet lepiej ­ bez rozważania, zastanawiania się zapisałam się na kurs. I była to jedna z lepszych decyzji. LinguaCity zaproponowało mi naukę w 4­5 osobowej grupie. Był to strzał w dziesiątkę ­ nauczyciel mógł się szczególnie skupić na każdym z nas, bez gonitwy za materiałem, z ogromną starannością. Główną uwagę zwracamy na mówienie ­ czyli na to, z czym miałam zawsze największe trudności. Oczywiście wiem, iż daleka droga jeszcze przede mną, ale wreszcie polubiłam znienawidzony język angielski. Z pewnością będę chciała kontynuować naukę w przyszłym roku.

Mateusz

Język włoski

W tej szkole nauka to czysta przyjemność. Lektor z pasją i w pełni profesjonalny – to motywuje do pracy. Niewielka grupa – to duża efektywność. Regularne sprawdziany – dokładne poznanie osobistych postępów. Dużo konwersacji – język w praktyce. Gorąco polecam.

Adam

Język włoski

Gorąco polecam wszystkim kursy językowe w szkole LinguaCity. Każde zajęcia są zawsze wspaniale przygotowane. Wspaniała kadra jest kluczem do sukcesu. Częste sprawdziany, konwersacje i nauka o kulturze to te aspekty, które czynią z każdego kursu językowego udane przedsięwzięcie. Nauka języków obcych w LinguaCity to czysta przyjemność.

Magda

Język norweski

LinguaCity jest szkołą profesjonalistów. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, lektorzy dostosowują metody pracy do słuchaczy. Atmosfera szkoły sprawia, że chce się wracać na kolejne kursy. Polecam dla osób, które cenią sobie wysoki poziom nauczania w przyjemnej atmosferze.

Marzena

Język grecki

LinguaCity jest jedynym miejscem w okolicy gdzie można rozpocząć naukę języka greckiego. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, godziny zajęć i ich poziom dostosowany jest do potrzeb oraz możliwości uczestników. Lektor – Pani Karolina świetnie przygotowana i potrafiącą przekazać zawiłe reguły gramatyki języka greckiego w prosty i przystępny sposób. A przy tym zaciekawić nas grecką kultura, zwyczajami i ciekawostki na temat języka. Nauka przebiega bardzo intensywnie , w przemiłej atmosferze z nastawieniem na praktyczne wykorzystania języka. Same plusy!

Kasia

Język grecki

Uczęszczam na kurs języka greckiego dla początkujących, jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, w bardzo przyjemnej atmosferze. Lektorkę i nas – kursantki łączy zamiłowanie do Grecji, piękna tego kraju, muzyki, kultury i Jej mieszkańców 🙂 Nasza lektorka jest profesjonalnie przygotowana do zajęć, nauka tradycyjna jest wzbogacana szeregiem różnych atrakcyjnych metod, technik i rodzajów interakcji, które urozmaicają zajęcia i wspomagają proces uczenia się. W szkole już "od progu" panuje sympatyczna atmosfera, a Jej pracownicy są zawsze bardzo życzliwi, pomocni i otwarci na indywidualne potrzeby "klienta". Ponadto, szkoła LinguaCity to jedyna szkoła w regionie, posiadająca w swojej ofercie język grecki! Gorąco polecam! 🙂

Milena

Język grecki

Roczny kurs i zajęcia języka greckiego oceniam bardzo, bardzo pozytywnie! 🙂 Szczególnie lektor - Karolinę, która posiada nie tylko ogromną wiedzę językową, ale również związaną z obyczajami i kulturą Grecji.
Zarówno zaczynającym swoją przygodę z językami obcymi, jak i osobom zaawansowanym z całego serca polecam szkołę LinguaCity 🙂

Juan

Język polski

Kurs w LinguaCity to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem od czasu przyjazdu do Polski. Nie jest łatwo znaleźć miejsce, gdzie w miłej atmosferze i pod okiem doświadczonych oraz wymagających lektorów można zarówno rozpocząć swoją przygodę z językiem polskim, jak i szlifować posiadane już umiejętności.
LinguaCity właśnie taka jest. Wspaniali ludzie, świetna lokalizacja i co najważniejsze wspaniała kadra szkoleniowa to klucz do sukcesu i wszystko to możesz tutaj znaleźć.
Dlatego polecam ją wszystkim.

 

Oleksandr

Język polski

LinguaCity - to gwarancja sukcesu! Personel uprzejmy i odpowiedzialny. Na lekcjach uczyli nie tylko języka polskiego, ale i polskiej tradycji i kultury. Profesjonalni lektorzy, bardzo miła atmosfera na zajęciach. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się języków obcych!

32 726 27 78