Sprawdź się: już 15 czerwca prestiżowe egzaminy w LinguaCity! - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Opublikowano: 2019-01-31

Sprawdź się: już 15 czerwca prestiżowe egzaminy w LinguaCity!

1103_baner_400x700_bez_napisow

Nie od dziś wiadomo, że znajomość języka obcego otwiera wiele drzwi: dzięki niej łatwiej realizować podróżnicze pasje, ale przede wszystkim – awansować albo zdobyć lepszą pracę. Żeby to się udało, dobrze jest móc potwierdzić swoje kompetencje odpowiednim certyfikatem – najlepiej takim, który jest wystawiany przez poważną instytucję testującą i uznawany także poza granicami Polski.

Do takich certyfikatów należą certyfikaty wystawiane przez ETS Global, światowego lidera w zakresie organizacji egzaminów sprawdzających m.in. umiejętność posługiwania się językiem obcym w środowisku pracy. Jako oficjalny partner ETS Global mamy możliwość przeprowadzania międzynarodowych testów z języka angielskiego (TOEIC Listening & Reading, TOEIC Bridge), niemieckiego (WiDaF, WiDaF Basic) oraz francuskiego (TFI). Od dwóch lat organizujemy regularne sesje egzaminacyjne dla osób prywatnych oraz firm ze Śląska, Krakowa i Podhala. Współpracowaliśmy m.in. z Instytutem Turystyki w Krakowie, Business Center II z Katowic i Europejską Grupą Doradczą. Sprawnie, fachowo i obiektywnie przetestowaliśmy już setki kandydatów, którzy dzięki temu zyskali wiarygodne potwierdzenie swoich umiejętności, tak cenne na rynku pracy!

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do egzaminu TOEIC Listening & Reading, TOEIC Bridge lub WiDaF Basic zgłoś się do nas osobiście, mailowo (kursy@lingua-city.com) lub telefonicznie (666 360 375) – 15 czerwca w siedzibie LinguaCity odbędzie się najbliższa sesja egzaminacyjna.

Zbieramy także zapisy na egzamin SWEDEX B1.

Wystarczy, że najpóźniej do 31 maja/24 maja zapiszesz się na egzamin, a my przekażemy Ci niezbędne informacje i zajmiemy się wszystkim od strony organizacyjnej. Po około dwóch tygodniach otrzymasz od nas oficjalny certyfikat poświadczający Twoje kompetencje.

Jeżeli chcesz poczytać więcej o egzaminach ETS Global i innych egzaminach certyfikowanych, zajrzyj tutaj.

Zainwestuj w siebie, naprawdę warto! Certyfikaty TOEIC, WiDaF oraz SWEDEX są znane i cenione przez pracodawców na całym świecie. Co ważne, pozwalają sprawdzić umiejętność użycia języka obcego w pracy, w normalnych sytuacjach biznesowych, w biurze. Dlatego dobry wynik jest bezcennym atutem podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej!

TERMIN EGZAMINU: 15 czerwca 2019 (TOEIC Listening & Reading / TOEIC Bridge / WiDaF Basic / SWEDEX B1)

TERMIN REJESTRACJI: 31 maja 2019 (TOEIC Listening & Reading / TOEIC Bridge / WiDaF Basic)

TERMIN REJESTRACJI: 24 maja 2019 (SWEDEX B1)

Nie czekaj! Ciesz się certyfikatem językowym już w te wakacje 🙂

32 726 27 78