Egzamin ósmoklasisty - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Opublikowano: 2018-09-05

Egzamin ósmoklasisty

A group of students are indoors in their high school classroom. A Caucasian teenage student is concentrating while writing at his desk.

Przygotuj się do wyzwań!

Perspektywa nadchodzących egzaminów sprawia, że w ósmej klasie czujesz się jak na nieznanych wodach? Mamy dla ciebie propozycję, która pomoże ci zdać kwietniowy egzamin z języka angielskiego bez problemu.

LinguaCity zaprojektowało specjalny kurs dedykowany ósmoklasistom przygotowującym się do egzaminu z języka obcego. Kameralne grupy, doświadczeni w pracy z młodzieżą profesjonalni lektorzy, regularne spotkania gwarantujące systematyczność nauki – to nasz znak rozpoznawczy. Kurs obejmuje 90 godzin lekcyjnych, spotkania odbywać się będą w poniedziałki i środy od 17:00 do 18:30. Koszt zajęć to 1690 zł, a wszyscy, którzy zapiszą się do 25 września, będą mogli dodatkowo skorzystać z wyjątkowego rabatu w wysokości 190 zł!

W tej samej cenie oferujemy także kursy przygotowawcze z języka angielskiego i niemieckiego dla maturzystów.

Pora wypłynąć na szerokie wody wiedzy. Zatem – wszyscy na pokład, kierunek: sukces!

Lingua Future – z nami dogadasz się z przyszłością

Chciałbyś zwiedzić cały świat i pociąga cię wszystko, co nieznane? Masz wyjątkowe zainteresowania i szukasz dla siebie drogi poza głównym nurtem? A może mówisz świetnie po angielsku i chciałbyś rozpocząć naukę kolejnego języka obcego? LinguaCity stworzyło specjalny zestaw kursów dedykowanych młodym ludziom. W naszej ofercie znajdują się zarówno języki niszowe: japoński, koreański, chiński, arabski i szwedzki, jak również języki europejskie (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski), których znajomość w dzisiejszych czasach znacząco poszerza wachlarz możliwości edukacyjnych i zawodowych. Kursanci mogą wybierać z bogatej oferty zajęć indywidualnych oraz grupowych. Gwarantujemy systematyczną naukę w przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonych i profesjonalnych lektorów. Zapoznaj się z ofertą Lingua Future – bo na myślenie o przyszłości nigdy nie jest za wcześnie!

Szczegóły i zapisy w sekretariacie szkoły, pod numerem telefonu 666 360 375 lub mailowo (kursy@lingua-city.com).

 

32 726 27 78