Język szwedzki - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Język szwedzki

Poznaj mowę dawnych Wikingów

Język szwedzki jest oficjalnym językiem Szwecji, a tym samym jednym z języków urzędowych Unii Europejskiej. Nauką tego pięknego języka skandynawskiego zainteresują się na pewno osoby zafascynowane różnorodną kulturą naszych północnych sąsiadów zza morza, a także wielbiciele popularnej w ostatnim czasie literatury szwedzkiej. Nauka języka szwedzkiego nie jest trudna, a niezwykle przydatna w karierze zawodowej – coraz więcej polskich firm poszukuje osób mówiących właśnie tym językiem.

Program nauczania dostosowany do umiejętności grupy

Kurs podzielony na równe części konwersatoryjne i gramatyczne

Regularne testy badające postępy w nauce

Karty informacji o postępach w nauce

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Możliwość zorganizowania zewnętrznego egzaminu TOEIC

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • 30 języków w ofercie
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Kameralne grupy
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Profesjonalne i szybkie tłumaczenia
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Język szwedzki cieszy się coraz większą popularnością. Ma to związek z tym, że Polacy chętniej wyjeżdżają do Szwecji w celu podjęcia pracy. Któż nie chciałby żyć w państwie dobrobytu? Z pewnością na początek przyda się kurs języka szwedzkiego, który pozwoli na opanowanie podstaw języka. Pozwoli Ci to na swobodną komunikację i budowanie relacji z ludźmi. Co więcej, język szwedzki jest także doceniany w Polsce. Jeśli chcesz poprawić swoją sytuację ekonomiczną bez konieczności wyjazdu, zdecyduj się na naukę tego niszowego języka. Jeśli biegle władasz językiem szwedzkim, wyróżnisz się wśród innych kandydatów na prestiżowe stanowiska. Coraz więcej pracodawców poszukuje specjalistów władających językiem szwedzkim.

Kurs szwedzkiego - Katowice

Kursy szwedzkiego w mieście Katowice zdobywa coraz szersze grono sympatyków.
Chęć uczestnictwa w zajęciach wyrażają zarówno pasjonaci krajów skandynawskich, jak i osoby zainteresowane językiem szwedzkim ze względów praktycznych czy zawodowych. Język szwedzki nauczany jest w Katowicach przez wykwalifikowaną kadrę filologiczną, która w sposób przystępny wyłoży zasady oraz przybliży słownictwo, by następnie zachęcić do konwersacji.

Nauka języka szwedzkiego w Katowicach

Nauka języka szwedzkiego w mieście Katowice cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na fascynującą kulturę i walory przyrodnicze tego kraju oraz wciąż rosnącą w Polsce popularność kryminałów szwedzkich, jak np. popularna trylogia “Millennium” Stiega Larssona. Kurs szwedzkiego to okazja do poznania niezwykłego języka o bardzo ciekawym brzmieniu. Jego znajomość to również okazja do poszerzenia naszych kompetencji, a osoby posługujące się nim są szczególnie atrakcyjne na rynku pracy.

Język szwedzki? To proste!

Język szwedzki jest nauczany w naszej szkole przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, którzy w bardzo jasny i przystępny sposób pomogą opanować jego zasady i słownictwo. Szwecja jest wielokulturowym krajem z interesującą historią. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi postanawia nie tylko odbyć tam podróż, ale również emigruje do tego miejsca, by osiedlić się i pozostać tam już na stałe.

32 726 27 78