Język polski - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Język polski

Experience Poland’s beauty

Język polski należy do grupy języków zachodniosłowiańskich stanowiących część rodziny indoeuropejskiej. Ocenia się, że jest on językiem ojczystym około 45 milionów ludzi na świecie. Dołącz do grupy osób, która zna ten język i posługuj się nim swobodnie w pracy i w życiu w Polsce, a wszystko stanie się prostsze.

Program nauczania dostosowany do umiejętności grupy

Kurs podzielony na równe części konwersatoryjne i gramatyczne

Regularne testy badające postępy w nauce

Karty informacji o postępach w nauce

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Możliwość zorganizowania zewnętrznego egzaminu TOEIC

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • 30 języków w ofercie
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Kameralne grupy
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Profesjonalne i szybkie tłumaczenia
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Jeśli zamierzasz na stałe zamieszkać w Polsce bądź rozpoczynasz pracę w tym kraju, warto udać się na kurs języka polskiego. Na jego naukę decydują się także często osoby z polskimi korzeniami, które chcą zrozumieć język swoich przodków. Język polski nie należy do łatwych języków, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych lekcji, które pomogą w zrozumieniu trudnej gramatyki i nauczą poprawnej wymowy. Kurs języka polskiego odbywa się regularnie, dlatego nie stracisz szybko motywacji i poznasz inne osoby z grupy, które mają taki sam cel, jak Ty. Polska należy do Unii Europejskiej i jest znanym krajem na arenie międzynarodowej. To dlatego znajomość języka polskiego jest dużym atutem.

Kurs języka polskiego

Kurs języka polskiego w Katowicach cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem, gdyż coraz więcej narodowości decyduje się na migrację do naszego kraju. Interesują się nim przede wszystkim osoby, które zamierzają zatrzymać się w Polsce na dłużej, mocno zdeterminowane do nauki polskiego, który uchodzi za język niełatwy do opanowania.

Język polski w przyjaznej atmosferze

Nauka języka polskiego w naszej szkole dedykowana jest wszystkim, którzy chcą go opanować, niezależnie od poziomu. Kurs prowadzony jest przez najlepszych polskich filologów, specjalnie wyszkolonych w tym celu, którzy w przystępny i przyjazny sposób przybliżą każdemu wyznaczony materiał dydaktyczny.

Nauka polskiego - Katowice

Kurs języka polskiego w Katowicach przyciąga obcokrajowców z wielu zakątków Europy, ale także świata. W zajęciach uczestniczą zarówno Niemcy, Hiszpanie czy Włosi, jak i przedstawiciele krajów azjatyckich czy obu Ameryk.

Polska to kraj, który ma wiele do zaoferowania, szczególnie w kwestii językowej i kulturowej. Warto zapoznać się bliżej z kartami jego historii, ciekawą kulturą i obyczajami.

32 726 27 78