Język niemiecki - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Język niemiecki

Postaw na profesjonalizm

Język niemiecki pochodzi z grupy języków germańskich i jest jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Posługuje się nim około 60 milionów ludzi na świecie, a w szczególności jest używany w takich krajach, jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Luksemburg, Liechtenstein, Namibia oraz w niektórych rejonach Włoch i Francji. Jest niemiecki jest jednym z najczęściej nauczanych języków obcych i to nie tylko wśród Polaków. Znajomość tego języka przyda się w podróży, w pracy czy kontaktach biznesowych.

Program nauczania dostosowany do umiejętności grupy

Kurs podzielony na równe części konwersatoryjne i gramatyczne

Regularne testy badające postępy w nauce

Karty informacji o postępach w nauce

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Możliwość zorganizowania zewnętrznego egzaminu

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • 30 języków w ofercie
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Kameralne grupy
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Profesjonalne i szybkie tłumaczenia
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Jeżeli znasz język angielski, nauka języka niemieckiego nie powinna stanowić żadnego problemu. Oba języki mają wiele cech wspólnych, a biegła znajomość angielskiego i niemieckiego otwiera drzwi do wymarzonej kariery. Zwiększysz także swój prestiż i osiągniesz satysfakcję z własnych umiejętności. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, dobrym wyborem będzie kurs języka niemieckiego. Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych języków w Europie. Jego znajomość znacząco ułatwi Ci podróżowanie czy podjęcie pracy poza granicami naszego kraju. Również w Polsce osoby znające język niemiecki są bardzo doceniane. Nauka języka niemieckiego to mnóstwo korzyści, dlatego warto rozpocząć kurs, by zdobyć kolejne atuty na rynku pracy.

Kurs języka niemieckiego

Kurs języka niemieckiego w Katowicach jest obowiązkowym punktem w ofercie szkoły ze względu na fakt, iż jest on niezwykle popularny. Niemcy to nasi sąsiedzi oraz partnerzy biznesowi, dlatego porozumiewanie się w tym języku jest szczególnie ważne dla Polaków.

Nasza szkoła języka niemieckiego jest szczególnie oblegana, gdyż dysponujemy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą, opierającą swoje lekcje na profesjonalnie opracowanym programie dydaktycznym.

Popularny język niemiecki

Język niemiecki jest jednym z najczęściej wybieranych języków do nauki. Szkolenie, które oferujemy, to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z niemieckim lub kontynuację nauki w celu zdobycia kolejnego poziomu zaawansowania. Niezależnie od pobudek, które kierują naszymi uczniami, gwarantujemy szybkie i sprawne opanowanie języka w przyjaznej atmosferze.

Szkoła języka niemieckiego - Katowice

Nauka niemieckiego to doskonały sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i zdobycie nowych umiejętności. Warto dać sobie szansę, by poszerzyć kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Niemcy to nie tylko język – to bogata kultura, piękny kraj oraz interesująca historia. Z pewnością nie można odpuścić sobie wizyty u naszych zachodnich sąsiadów, podczas której z pewnością przyda się znajomość języka niemieckiego.

32 726 27 78