Język holenderski - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Język holenderski

Mały kraj, wielka gospodarka

Język holenderski, zwany inaczej językiem niderlandzkim, należy do grupy języków germańskich i posiada około 23 milionów użytkowników. W języku holenderskim można porozumieć się nie tylko w Holandii i Belgii, ale także poza Europą (Aruba, Surinam, Antyle Holenderskie). Na kurs języka holenderskiego zapraszamy wszystkich wielbicieli kraju wiatraków i tulipanów, a także osoby chcące poszerzyć swoje perspektywy zawodowe i planujące wyjazd do Holandii.

Program nauczania dostosowany do umiejętności grupy

Kurs podzielony na równe części konwersatoryjne i gramatyczne

Regularne testy badające postępy w nauce

Karty informacji o postępach w nauce

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Możliwość zorganizowania zewnętrznego egzaminu TOEIC

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • 30 języków w ofercie
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Kameralne grupy
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Profesjonalne i szybkie tłumaczenia
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Jeśli znasz podstawy języka angielskiego i niemieckiego, warto rozważyć naukę języka niderlandzkiego. Holandia coraz częściej staje się punktem podróży czy miejscem, do którego emigrujemy w celach zarobkowych. Kurs języka niderlandzkiego przygotuje Cię odpowiednio na wyjazd i pozwoli na uzyskanie lepiej płatnej pracy. Co więcej, znajomość języka holenderskiego to bardzo atrakcyjna umiejętność, która jest ceniona na rynku pracy w Polsce. Pojawia się coraz więcej ofert dla specjalistów, którzy znają język niderlandzki. Warto zainwestować w swoją karierę i rozpocząć naukę. Jeżeli znasz język holenderski w stopniu komunikatywnym, ogromną wartością jest możliwość uczestniczenia w kulturze danego kraju, a także czerpania z niej. Podróże nie będą dla Ciebie żadnym problemem.

Kurs holenderskiego

Kurs języka holenderskiego cieszy się coraz większą popularnością i zdobywa kolejne rzesze sympatyków. Prowadzony w grupach, przez wykwalifikowaną kadrę filologiczną, pozwala na przyswojenie zasad i słownictwa w krótkim czasie.

Kursy niderlandzkiego powołane zostały ze względu na duże zapotrzebowanie ze strony Polaków wyjeżdżających do Holandii w celach zarobkowych, a także z uwagi na entuzjastów tego kraju. Nie bez znaczenia jest pokrewność języka niemieckiego.

Język holenderski - dla pasjonatów i nie tylko

Język holenderski, którego uczymy w Katowicach, przyciąga pasjonatów podróży, zwłaszcza stolic europejskich. Biorąc pod uwagę coraz liczniejsze migracje naszych rodaków do Kraju Wiatraków, nie można odmówić popularności tego języka w Polsce. Nauka prowadzona przez doświadczonych nauczycieli w przyjaznej atmosferze wpłynie na szybkie osiągnięcie zamierzonych rezultatów oraz pomoże przełamać barierę językową.

Nauka niderlandzkiego w przyjemnej atmosferze

Nauka niderlandzkiego to wspaniała przygoda językowa, która poszerzy nasze kompetencje oraz usprawni proces zapamiętywania. Holandia to kierunek warty poznania, szczególnie jeśli będziemy mogli komunikować się w języku jego mieszkańców.

32 726 27 78