Język hiszpański - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Język hiszpański

Odkryj w sobie temperament mistrzów flamenco

Oto prawdziwa gratka dla zapalonych kibiców piłkarskich lub miłośników hiszpańskiej kuchni. Grupowe lub indywidualne kursy języka hiszpańskiego to niezawodna przepustka na Półwysep Iberyjski.

Język hiszpański należy do grupy języków romańskich i zajmuje wysoką trzecią pozycję w rankingu najpowszechniej używanych języków na świecie. Mówi nim około 400 milionów ludzi w Hiszpanii, Ameryce Łacińskiej (Meksyk, Argentyna, Chile, Peru, Urugwaj i wiele innych), a także w Stanach Zjednoczonych. Liczba osób uczących się tego pięknego języka ciągle wzrasta i już teraz jest on uważany za drugi (po angielskim) język globalnej komunikacji.

Program nauczania dostosowany do umiejętności grupy

Kurs podzielony na równe części konwersatoryjne i gramatyczne

Regularne testy badające postępy w nauce

Karty informacji o postępach w nauce

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Możliwość zorganizowania zewnętrznego egzaminu TOEIC

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • 30 języków w ofercie
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Kameralne grupy
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Profesjonalne i szybkie tłumaczenia
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Język hiszpański znajduje się w czołówce najważniejszych języków na świecie. Co więcej, jest używany znacznie częściej w komunikacji niż niemiecki czy francuski. To dlatego bardzo dobrą inwestycją w swoją przyszłość jest udanie się na kurs języka hiszpańskiego. To język urzędowy w ponad dwudziestu krajach, dlatego odgrywa bardzo istotną rolę w światowej komunikacji. Jego znajomość wyróżni Cię na rynku pracy i pozwoli uzyskać posadę w międzynarodowej firmie. Nauka hiszpańskiego jest stosunkowo prosta, dlatego wystarczy opanować język na poziomie komunikatywnym, by swobodnie móc się porozumiewać podczas zagranicznych podróży. Na naukę języka hiszpańskiego decydują się zarówno osoby, które dopiero wkraczają na ścieżkę zawodową, jak i te, które chcą poprawić swoje umiejętności.

Kurs języka hiszpańskiego - Katowice

Kurs języka hiszpańskiego w Katowicach cieszy się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą pięknego, słonecznego kraju, który przyciąga co roku rzesze turystów, ale również emigrantów, w tym także z Polski. Kurs hiszpańskiego to niezwykła przygoda dla miłośników Hiszpanii oraz krajów latynoskich, a także dla osób, które pragną poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe, gdyż ze znajomością tego popularnego języka obcego staną się atrakcyjniejsi dla potencjalnego pracodawcy.

Szkoła języka hiszpańskiego

Szkoła języka hiszpańskiego w mieście Katowice stworzona została z myślą o osobach, które rozpoczynają naukę lub chcą ją kontynuować, zdobywając kolejny poziom zaawansowania. Hiszpański cieszy się szczególną popularnością, ponieważ jest drugim, po języku chińskim, najczęściej używanym językiem na świecie. Hiszpański to nie tylko język – to kultura, obyczaje oraz wykwintna i smakowita kuchnia. Nauka hiszpańskiego w Katowicach pozwoli na wieloaspektowe poznanie Hiszpanii, jej mieszkańców oraz niezwykłego języka.

Dlaczego warto?

Język hiszpański cieszy się szczególną popularnością także ze względu na obecność wielu hispanojęzycznych emigrantów w Polsce. Wiele osób decyduje się na rozpoczęcie nauki lub zdobywanie kolejnych poziomów ze względu na aspiracje zawodowe, a także podróże czy czynniki osobiste.

Hiszpański jest jednym z najpopularniejszych języków obcych w Polsce. Nasza wykwalifikowana kadra z pewnością potwierdzi te słowa dzięki ciekawym lekcjom w przyjaznej atmosferze. Naucz się hiszpańskiego z LinquaCity!

32 726 27 78