Język francuski - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Język francuski

Język miłości

Język francuski to język romański, którym posługuje się ok. 200 milionów ludzi we Francji, Belgii, Kanadzie, Luksemburgu, Szwajcarii oraz w wielu państwach afrykańskich. Jest również oficjalnym językiem Unii Europejskiej, jednym z sześciu oficjalnych języków ONZ oraz językiem roboczym NATO (obok języka angielskiego). Nauka tego języka otwiera drzwi do dalekich podróży i nowych kontaktów (nie tylko tych biznesowych), daje również satysfakcję z umiejętności posługiwania się nim, ponieważ ze względu na swoje melodyjne brzmienie, francuski jest powszechnie uznawany za najpiękniejszy język świata.

Program nauczania dostosowany do umiejętności grupy

Kurs podzielony na równe części konwersatoryjne i gramatyczne

Regularne testy badające postępy w nauce

Karty informacji o postępach w nauce

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Możliwość zorganizowania zewnętrznego egzaminu TOEIC

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • 30 języków w ofercie
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Kameralne grupy
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Profesjonalne i szybkie tłumaczenia
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Język francuski umożliwia porozumiewanie się na całym świecie. Tym językiem posługuje się ponad 200 milionów ludzi na kilku kontynentach. Znajomość języka francuskiego zwiększa szanse na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą, a także pozwala na dodatkowe korzyści. Warto podkreślić, że podobnie jak angielski, język francuski jest językiem pracy, dlatego otwiera drzwi do francuskich przedsiębiorstw we Francji i krajach frankofońskich, jak np. Kanada, Belgia, Szwajcaria. Francja jest piątą potęgą handlową, dlatego jest partnerem ekonomicznym, który przyciąga inwestorów i badaczy. Znajomość języka francuskiego to ogromny atut w branży. Kurs języka francuskiego pozwoli Ci na szybkie opanowanie podstaw.

Kurs francuskiego

Kurs języka francuskiego w Katowicach to nie lada gratka dla miłośników kultury frankofońskiej. Zwolenników Prowansji czy Bretanii jest bowiem sporo, a osoby powracające z podróży po Francji lub dopiero wybierające się do tego kraju z pewnością chciałyby porozumiewać się w języku jego mieszkańców.

Nauka tzw. języka miłości zyskuje na popularności nie tylko ze względu na liczne atrakcje turystyczne i zabytki oraz magnetyzującą atmosferę miast francuskich. Niektórzy pragną również komunikować się po francusku ze względu na aspiracje zawodowe lub czynniki prywatne.

Nauka języka francuskiego - przyjemnie i efektywnie

Nauka języka francuskiego w naszej szkole w Katowicach wyróżnia się profesjonalizmem, a to między innymi za sprawą naszej wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Wiedza oraz podejście do kursantów sprawiają, że każdy uczestnik czuje się swobodnie i szybko przełamuje barierę językową.

Nasze kursy nie tylko uczą komunikacji w tym języku, ale również przybliżają kulturę Francji oraz jej złożoną historię. Amatorów tychże opowieści jest zaskakująco wielu, dlatego oferta szkoły cieszy się takim zainteresowaniem.

Język francuski dla początkujących i zaawansowanych

Język francuski zwraca uwagę zarówno osób, które dopiero rozpoczynają naukę, jak i tych, które już chcą zdobyć kolejny poziom zaawansowania. Swobodnie prowadzone lekcje zachęcą każdego ucznia do sprawnej komunikacji w tym języku.

Szkolenie z francuskiego zwiększa nasze kompetencje językowe oraz pozwala zdobyć nowe umiejętności, niezbędne zarówno w sferze prywatnej, towarzyskiej, jak i zawodowej.

32 726 27 78