Język chiński - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Język chiński

Ucz się języka przyszłości

Język chiński to najczęściej używana na świecie grupa języków, na którą składa się szereg dialektów. Coraz chętniej nauki języka chińskiego podejmują się osoby spoza Azji, głównie motywowane przyszłymi korzyściami biznesowymi oraz turystycznymi. Na kursie języka chińskiego w LinguaCity uczymy dialektu mandaryńskiego. Podczas zajęć kształcimy umiejętności w zakresie podstaw pisma chińskiego, gramatyki i wymowy. Staramy się także zapoznać naszych kursantów z kulturą, polityką oraz geografią Państwa Środka. Język ten często określany jest jako trudny, jednak jego nauka stanowi wyjątkowo fascynujące zajęcie i na pewno zaowocuje otwarciem nowych możliwości nie tylko w sferze zawodowej.

Program nauczania dostosowany do umiejętności grupy

Kurs podzielony na równe części konwersatoryjne i gramatyczne

Regularne testy badające postępy w nauce

Karty informacji o postępach w nauce

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Możliwość zorganizowania zewnętrznego egzaminu TOEIC

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • 30 języków w ofercie
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Kameralne grupy
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Profesjonalne i szybkie tłumaczenia
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Język chiński jest jednym z najtrudniejszych języków świata, jeśli chodzi o jego naukę. Występuje w nim wiele znaków, a w piśmie powstają nowe słowa. Nie oznacza to jednak, że nauka języka chińskiego jest niemożliwa. Wręcz przeciwnie - dzięki odpowiednim kursom, możemy w relatywnie krótki sposób nauczyć się chińskiego na wysokim poziomie. Kluczowe jest jednak poświęcenie wystarczającej ilości czasu. W wielu branżach język chiński ogromnie się przydaje. Coraz więcej pracodawców poszukuje specjalistów znających właśnie ten język. Ci, którzy go znają, zapewnią sobie zarówno wysokie wynagrodzenie, jak i silną pozycję na rynku pracy. To dlatego warto zainwestować w siebie i zapisać się na kurs języka chińskiego, który znacząco podnosi kwalifikacje zawodowe.

Kurs chińskiego

Kurs języka chińskiego to nie lada gratka dla miłośników kultury orientu. Fakt, iż język ten nie należy do najłatwiejszych, nie zniechęca coraz większej grupy śmiałków decydujących się na podjęcie tego językowego wyzwania.

Nauka chińskiego w LinguaCity w Katowicach przebiega niezwykle sprawnie i na wysokim poziomie dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej. Specjalnie opracowany program nauczania pozwala na przystępne przybliżenie kursantom zasad tego niezwykłego języka.

Nauka języka chińskiego - Katowice

To szansa dla osób, które chciałyby wybrać się do Państwa Środka i porozumiewać się z jego mieszkańcami w ich języku. Sam kurs również wypełniony jest historiami i anegdotami przybliżającymi kulturę orientu.

Kurs jest kilkuetapowy, dzięki czemu każdy może krok po kroku poznawać tajniki tego języka. Opanowanie niezbędnych podstaw pozwala na zdobycie kolejnego poziomu zaawansowania, umożliwiającego swobodniejszą komunikację.

Język chiński podnoszący Twoje kwalifikacje zawodowe

Język chiński podbija Katowice i cieszy się coraz większą popularnością wśród jego mieszkańców. Stolica województwa śląskiego jest szczególnie skupiona na obszarach wschodnich, w tym właśnie na krajach azjatyckich. Szkolenie z tego języka jest doskonałym dopełnieniem wiedzy dla miłośników Chin. Zwiększa również kwalifikacje językowe i zawodowe, dzięki czemu pozwoli na znalezienie pracy marzeń, także na terenie Azji.

32 726 27 78