Archiwum Języki obce - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Komunikuj się z całym światem

Wybierz język obcy w LinguaCity

Największy wybór języków na Śląsku!

Uczymy aż 30 języków obcych – zarówno najpopularniejszych, jak angielski, niemiecki, francuski czy włoski, jak i tych egzotycznych: arabskiego, chińskiego, japońskiego, koreańskiego. Nie zapominamy także o miłośnikach języków skandynawskich (kursy języka norweskiego, szwedzkiego i fińskiego) oraz języków słowiańskich (kursy języka rosyjskiego, czeskiego, słowackiego).

Oprócz dużego wyboru języków oferujemy także różne tryby nauczania – kursy grupowe, indywidualne, online, na wielu poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności.

Po wybraniu języka, którego chcesz się uczyć, zobaczysz listę wszystkich kursów z danego języka, które mamy w swojej ofercie. Poszczególne kursy różnią się czasem trwania, momentem rozpoczęcia, godzinami zajęć, wreszcie – intensywnością całego procesu nauki. Wybierz formę, którą uznasz za najlepszą dla siebie.

LinguaCity od lat charakteryzują wysokie standardy nauczania – małe grupy, wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, elastyczność w doborze dni i godzin zajęć, dbałość o atmosferę na zajęciach oraz regularne monitorowanie postępów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie – między innymi umożliwiamy naszym kursantom korzystanie z platformy e- learningowej.

U nas znajdziesz kurs odpowiadający wszystkim twoim potrzebom.

32 726 27 78