Języki obce - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Komunikuj się z całym światem

Wybierz język obcy w LinguaCity

Największy wybór języków na Śląsku!

Uczymy aż 30 języków obcych – zarówno najpopularniejszych, jak angielski, niemiecki, francuski czy włoski, jak i tych egzotycznych: arabskiego, chińskiego, japońskiego, koreańskiego. Nie zapominamy także o miłośnikach języków skandynawskich (kursy języka norweskiego, szwedzkiego i fińskiego) oraz języków słowiańskich (kursy języka rosyjskiego, czeskiego, słowackiego).

Oprócz dużego wyboru języków oferujemy także różne tryby nauczania – kursy grupowe, indywidualne, online, na wielu poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności.

Po wybraniu języka, którego chcesz się uczyć, zobaczysz listę wszystkich kursów z danego języka, które mamy w swojej ofercie. Poszczególne kursy różnią się czasem trwania, momentem rozpoczęcia, godzinami zajęć, wreszcie – intensywnością całego procesu nauki. Wybierz formę, którą uznasz za najlepszą dla siebie.

LinguaCity od lat charakteryzują wysokie standardy nauczania – małe grupy, wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, elastyczność w doborze dni i godzin zajęć, dbałość o atmosferę na zajęciach oraz regularne monitorowanie postępów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie – między innymi umożliwiamy naszym kursantom korzystanie z platformy e- learningowej.

U nas znajdziesz kurs odpowiadający wszystkim twoim potrzebom.

Języki obce w LinguaCity

Znajomość języków obcych należy do umiejętności, w które zdecydowanie warto inwestować. Może być ona pomocna w bardzo wielu dziedzinach życia, jak chociażby poszukiwanie pracy, nawiązywanie nowych znajomości, ale też rozwijanie hobby czy podróżowanie. Jeśli więc masz ochotę nauczyć się czegoś nowego, nie zastanawiaj się już dłużej, co mogłoby to być – postaw na język obcy! Zachęcamy Cię zwłaszcza do zapisania się na jeden z kursów organizowanych przez LinguaCity. Nasza oferta jest naprawdę bogata i różnorodna!

W LinguaCity uczymy aż trzydziestu różnych języków obcych. Są wśród nich zarówno te najpopularniejsze (np. angielski czy francuski), jak takie o wiele mniej znane (np. holenderski, macedoński czy hindi). Każdy z nich nauczany jest w naszej szkole przez wykwalifikowanych i profesjonalnych lektorów. Dbamy o to, aby nasze lekcje prowadzone były nie tylko na najwyższym możliwym poziomie, ale również w ciekawy i angażujący sposób. Zawsze staramy się dostosowywać do potrzeb, zainteresowań oraz osobowości słuchaczy. Działamy tak, aby przynieść naszym klientom jak najwięcej korzyści oraz dać im jak najwięcej satysfakcji!

Close-up view of computer keyboard with national flags of world countries on keys and translate button

W LinguaCity prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, zarówno stacjonarne, jak i online. W przypadku każdego z języków tworzymy grupy o przeróżnych poziomach zaawansowania. Ponadto uczymy i dorosłych, i dzieci. Mamy także specjalną ofertę dla firm, które chciałyby zainwestować w podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Przede wszystkim stawiamy na elastyczność, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje wymagania, a my postaramy się w maksymalnym możliwym stopniu je spełnić. Mamy nadzieję, że zechcesz rozpocząć z nami swoją językową przygodę. Zapraszamy!

32 726 27 78