Wiosenne kursy językowe - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Wiosenne kursy językowe

Z wiosenną energią

Czujesz, jak z nastaniem wiosny rozkwita w Tobie gotowość do podjęcia nowego wyzwania? To idealny moment, by zapisać się na wiosenny kurs językowy w LinguaCity. W ramach kursu umożliwiamy naukę języka na poziomie podstawowym. Zajęcia trwają 120 min., co nawet osobom bardzo zapracowanym pozwoli na wygospodarowanie czasu i  dołączenie do grupy. Podczas kursu kształcimy harmonijnie wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, posługując się nowoczesnymi i skutecznymi metodami nauczania.

 

Liczba godzin: 30 godzin zegarowych

Godziny zajęć: 17:00-19:00 lub 19:10-21:10

Czas trwania: marzec-czerwiec

Tryb nauki: dni robocze

Intensywność kursu: zajęcia raz w tygodniu

Wielkość grup: 5-8 osób

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Wiosenne kursy językowe

Wiosna to moment w roku, kiedy większość z nas nabiera energii i zaczyna mieć ochotę na nowe przedsięwzięcia. Ty również pod wpływem fali ciepła i słonecznego światła chciałbyś coś zmienić w swoim życiu? Specjalnie dla osób takich jak Ty w LinguaCity organizujemy wiosenne kursy językowe! Dzięki nim możesz rozpocząć lub kontynuować naukę jednego z pięciu języków, wśród których są angielski, włoski, norweski, rosyjski, a także szwedzki. Każdy z nich oferujemy na dwóch poziomach – A1 oraz A2. Opisywane tu kursy trwają po trzydzieści godzin zegarowych, które rozłożone są na cztery miesiące (od marca do czerwca). Zajęcia organizujemy w dni robocze w godzinach popołudniowych lub wieczornych, ponieważ to wtedy większość z naszych słuchaczy jest dyspozycyjna. Prawda, że brzmi świetnie?

Smiling black and white coworkers looking at camera in the office.

Dlaczego warto skorzystać z opisywanej tu oferty? Nasza szkoła ma ogromne doświadczenie w nauczaniu języków obcych i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi oraz najbardziej profesjonalnymi lektorami. Każdy z nich to pasjonat z szeroką wiedzą oraz dużym talentem do jej przekazywania. Podczas zajęć u nas rozwijane są wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, czytanie, słuchanie oraz pisanie. Ponadto dbamy o to, aby nauka języków kojarzyła się naszym słuchaczom nie z ciężką pracą, ale wspaniałą przygodą oraz dobrą zabawą. Mamy nadzieję, że Cię przekonaliśmy i zechcesz dołączyć do grona naszych uczniów. Teraz jest najlepszy moment, aby zapisać się na kurs! Zapraszamy!

32 726 27 78