Wakacyjne kursy językowe - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Wakacyjne kursy językowe

Wakacyjna przygoda

Marzysz o zdobyciu podstaw języka obcego w miesiąc? Zapraszamy na intensywny kurs wakacyjny dla początkujących. Już w lipcu rusza kurs obejmujący 24 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych. W ramach kursu kształcimy harmonijnie wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, posługując się nowoczesnymi i skutecznymi metodami nauczania. Szczególny nacisk kładziemy na posługiwanie się językiem obcym w różnych sytuacjach życia codziennego.

Liczba godzin: 24 godziny zegarowe

Godziny zajęć: 17:00-19:00 lub 19:10-21:10

Czas trwania: lipiec, sierpień, wrzesień

Tryb nauki: dni robocze

Intensywność kursu: zajęcia 3x w tygodniu

Wielkość grup: 4-8 osób

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Wakacyjne kursy językowe

Wakacje to dla wielu z nas czas odpoczynku i ładowania baterii. Co prawda tylko studenci i uczniowie mogą się w ich trakcie cieszyć całkowitą beztroską, ale i wiele innych osób ma w tym okresie znacznie mniej obowiązków niż zwykle. Choć błogie lenistwo bywa kuszące, warto postarać się taki chwilowy zastój wykorzystać bardziej produktywnie – na przykład na naukę języków! Specjalnie dla tych, którzy wpadli na podobny pomysł, przygotowaliśmy w LinguaCity wakacyjne kursy językowe. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą!

Group Of Office Workers Meeting To Discuss Ideas

Każdy z naszych wakacyjnych kursów językowych trwa miesiąc i odznacza się sporą intensywnością – zajęcia prowadzone są trzy razy w tygodniu po 120 minut, w godzinach popołudniowych. Oznacza to, że w ciągu zaledwie czterech tygodni możesz przyswoić sobie podstawy interesującego Cię języka! Dodatkowo oferujemy Ci wybór spośród aż dwudziestu różnych – od angielskiego, poprzez niemiecki i francuski, aż po koreański czy arabski. Prawda, że brzmi to, jak doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu?

Dlaczego szukając wakacyjnego kursu językowego, warto zdecydować się właśnie na naszą szkołę? Przede wszystkim dla nas zadowolenie każdego ze słuchaczy jest najwyższym priorytetem. Dlatego też tworzone przez nas grupy nie są liczniejsze niż 8 osób – pozwala to na indywidualne podejście do każdego ucznia oraz poświęcenie mu tak dużo czasu, jak tylko tego potrzebuje. Od wszystkich naszych klientów otrzymujemy bardzo pozytywną informację zwrotną, a duża część z nich zostaje z nami na stałe. Mamy nadzieję, że i Ty zechcesz do tego grona dołączyć!

32 726 27 78