Przygotowanie do egzaminów – LinguaCity – Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Przygotowanie do egzaminów

Certyfikat językowy w wielu przypadkach otwiera drzwi na wyższe uczelnie, staże zagraniczne, umożliwia awans zawodowy i osiąganie nowych szczebli kariery. Stanowi bowiem potwierdzenie, że deklarowany przez nas poziom języka został obiektywnie sprawdzony.
W ramach kursów egzaminacyjnych przygotowujemy do następujących certyfikatów: FCE, CAE, CPE, ZD, ZDfB, Swedex, TRKI II, HSK, Czech Language Certificate Exam, CNaVT.

Liczba godzin: 40 godzin zegarowych

Godziny zajęć: 10:00 - 13:20 (z przerwą)

Czas trwania: 3 miesiące

Tryb nauki: Weekendowy (soboty)

Intensywność kursu: 12 spotkań x 180 minut + 1 spotkanie x 240 minut (z egzaminem wewnętrznym)

Wielkość grup: 5-8 osób

Decyzja o przystąpieniu do egzaminu certyfikującego wyzwala nowe pokłady motywacji: do egzaminu trzeba się przygotować, a wizja zdobycia uznawanego dokumentu jest doskonałą motywacją, w ogromnym stopniu wpływającą na efektywność nauki.

Certyfikat językowy przydaje się zarówno dorosłym, jak również dzieciom i młodzieży, dlatego oferta Lingua City uwzględnia wszystkie kategorie wiekowe.

W LinguaCity wszystkie kursy językowe kończą się uzyskaniem przez kursantów certyfikatów wydawanych przez szkołę, które potwierdzają uczestnictwo w kursie językowym i informują o poziomie kursanta.

Dla osób, którym zależy na uzyskaniu zewnętrznego certyfikatu, oferujemy kursy przygotowujące do wybranych egzaminów. Jako akredytowane centrum egzaminacyjne ETS i SWEDEX część egzaminów pozwalających zdobyć upragniony certyfikat organizujemy w siedzibie LinguaCity.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat egzaminów, które zdadzą Państwo zdasz z LinguaCity.

Sprawdź także aktualne terminy egzaminów w najbliższej sesji.

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

32 726 27 78