Obcy przez obcy - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Obcy przez obcy

Podwójna korzyść

Kursy "obcy przez obcy" są przeznaczone dla osób polskojęzycznych, którym zależy na nauce języka obcego i jednocześnie szlifowaniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim, a także dla osób anglojęzycznych, które żyją i pracują w Polsce i chciałyby uczestniczyć w kursie prowadzonym w języku angielskim.

Liczba godzin: 50 godzin zegarowych

Godziny zajęć: 17:00-19:00 lub 19:10-21:10

Czas trwania: październik-styczeń lub marzec-czerwiec

Tryb nauki: w tygodniu

Intensywność kursu: zajęcia 2 x w tygodniu

Wielkość grup: 5-8 osób

Kursy „obcy przez obcy” realizujemy zarówno w formie kursów grupowych, jak i indywidualnych. Standardową formą są grupowe kursy semestralne, pozwalające na opanowanie jednego poziomu nauki w 4 miesiące.

W ofercie kursów "obcy przez obcy" proponujemy naukę języków:

W dzisiejszych czasach znajomość jednego języka często nie jest zadowalająca i klienci chcą jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Naszą propozycją są kursy w łączonych grupach, prowadzone w języku angielskim. Ta metoda nauki pozwala na powtórzenie posiadanej wiedzy, aktywne utrwalanie angielskiego i jednoczesną naukę innego, wybranego języka. Swoboda komunikacji i wiara w swoje umiejętności są bardzo ważnymi czynnikami decydującymi o sukcesie. Nowoczesna metoda nauczania pozwala wzmocnić pewność siebie i usunąć barierę językową, dzięki czemu komunikacja w obu językach przebiega sprawniej.

Kursy językowe obcy przez obcy prowadzone są w małych grupach, co zapewnia szybką i efektywną naukę, a wykwalifikowani lektorzy mają możliwość indywidualnego podejścia do każdego z naszych klientów. Możliwość jednoczesnej pracy w obu obcych językach to doskonały sposób na szybką naukę, dzięki której można spełnić swoje życiowe cele. Powtarzając język angielski w codziennych i niezaplanowanych sytuacjach nasi kursanci zyskują podwójnie: ucząc się czegoś nowego i utrwalając posiadaną wiedzę. Nowoczesne metody nauczania sprawiają, że nauka języka pozostaje ciekawa.

Kursy językowe zapewniają dobry start w przyszłość. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, co wraz z motywacją do zdobywania nowych umiejętności zapewnia szybką naukę i kreatywne rozwijanie własnych możliwości. W naszej szkole gwarantujemy wysoki poziom kształcenia i zadowolenie każdego z naszych kursantów. Kurs obcy przez obcy do doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu i ambitne rozwijanie zainteresowań językowych.

Portrait of a multi ethnic business team.
32 726 27 78