Kursy konwersacyjne - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Kursy konwersacyjne

Dogadajmy się!

Dzięki kursom konwersacyjnym poszerzysz słownictwo, rozwiejesz gramatyczne wątpliwości, udoskonalisz wymowę i nabędziesz swobody w posługiwaniu się językiem obcym. Prowadzone przez native-speakerów zajęcia przygotowywane są w oparciu o autentyczne materiały (jak artykuły prasowe, publikacje internetowe). Małe grupy sprawiają, że każdy ma okazję wziąć udział w dyskusji.

Liczba godzin: 60 godzin lekcyjnych

Godziny zajęć: 17:30 - 19:00 lub 19:10 - 20:40

Czas trwania: październik-czerwiec

Tryb nauki: dni robocze

Intensywność kursu: zajęcia raz w tygodniu

Wielkość grup: 4-8 osób

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Kursy konwersacyjne

Jak wiadomo, jedną z najistotniejszych umiejętności w przypadku każdego języka obcego jest umiejętność mówienia. Jednocześnie bywa ona również najtrudniejsza do opanowania. Z pewnością znasz osoby, które doskonale radzą sobie z pisaniem w danym języku i rozumieją każdy czytany tekst, ale gdy przychodzi do przeprowadzenia rozmowy – pojawia się u nich blokada. A być może sam również zmagasz się z takim problemem? Jeżeli tak, to świetnie, że tutaj trafiłeś – zapraszamy Cię do uczestnictwa w jednym z organizowanych przez nas kursów konwersacyjnych!

W LinguaCity organizujemy kursy konwersacyjne z pięciu różnych języków – angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz szwedzkiego. Są one dostępne dla osób, które opanowały już dany język na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Taki kurs – co pewnie Cię nie zaskoczy – opiera się przede wszystkim na mówieniu. Podczas niego ćwiczone jest zarówno słownictwo, jak i gramatyka, a także wymowa. Jeżeli do tej pory miałeś poważne problemy z wysłowieniem się po angielsku czy niemiecku – po ukończeniu tego kursu z pewnością zostaną one znacznie zminimalizowane. Krótko mówiąc – to doskonała okazja, aby wreszcie pozbyć się swoich blokad i lęków!

Group of students studying together in language class.

Jeżeli do tej pory nauka języków obcych kojarzyła Ci się ze stresem i przykrym obowiązkiem – po dołączeniu do grona uczniów LinguaCity z pewnością ulegnie to zmianie! U nas każda lekcja to świetna przygoda i przyjemna zabawa. Zaufaj nam, a efekty przyjdą szybciej, niż się spodziewasz. Zapraszamy!

32 726 27 78