Kursy językowe VIP - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Lux

Kursy językowe VIP

Dla zapracowanych i zabieganych

Kursy językowe VIP "nadążają" za współczesnym trybem życia. Zapracowanym proponujemy kursy łączące w sobie zalety różnych form szkoleń.

W każdym tygodniu realizujemy zajęcia w trzech modułach:

Zajęcia z lektorem face to face (F2F)

Zajęcia online

Rozmowy telefoniczne

Szczególnie polecamy osobom, którym odpowiadają:

Elastyczne terminy i godziny spotkań

Skuteczna nauka w dogodnym miejscu (nie tylko przy biurku, ale też np. w restauracji, w parku)

Połączenie nowoczesnych i klasycznych metod nauki

Otoczenie się językiem dzięki różnym źródłom kontaktu z nim

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Kursy językowe VIP

Nauka języka obcego wymaga systematyczności, zaangażowania i czasu. A co z osobami, które prowadzą bardzo intensywny tryb życia, pracują w systemie zmianowym, według grafiku lub często podróżują służbowo i nie są w stanie wygospodarować czasu na naukę na przykład w każdy wtorek? Kursy językowe VIP to idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych, ale spodobają się również osobom, które chcą się uczyć w trybie indywidualnym i oczekują maksymalnego dopasowania do własnych potrzeb.

Zaletą kursów VIP jest nie tylko to, że nie wymagają one regularnego uczęszczania na zajęcia - dzięki połączeniu różnych form szkoleń nauka przebiega bardzo efektywnie. Kurs opiera się na trzech komponentach: zajęcia z lektorem face to face, zajęcia online oraz zajęcia w formie rozmowy telefonicznej. Bezpośredni kontakt z lektorem umożliwia maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu, a połączenie tradycyjnych i nowoczesnych metod nauki zapewnia skuteczność i urozmaicenie, które chroni przed znudzeniem. Stosowanie kilku form nauki sprawia, że kursant jest “otoczony” przez język z różnych stron, ma z nim kontakt na różne sposoby, dzięki czemu przyswaja wiedzę łatwiej, w bardziej naturalny sposób.

iStock_000003529053Small- handshake

Niewątpliwą zaletą kursów językowych VIP jest ich ogromna elastyczność. Wychodzimy z założenia, że nauka jest nie tylko przyjemniejsza, ale i bardziej skuteczna, jeśli odbywa się w dogodnych dla kursanta warunkach. Dostosowujemy do Twojego rozkładu dnia nie tylko termin i godziny spotkań - zajęcia mogą być zorganizowane w dowolnie wybranym miejscu, na przykład w parku, kawiarni czy restauracji. Przebieg kursu również zależy od indywidualnych potrzeb - nauczamy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Nasi lektorzy to wysokiej klasy specjaliści, profesjonalni, życzliwi, ze świetnym podejściem pedagogicznym - pod ich czujnym okiem szybko zrobisz postępy w nauce. W ofercie kursów językowych VIP dostępnych jest pięć języków (angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i chiński) na sześciu poziomach - od A1 do C2.

32 726 27 78