Kursy językowe online - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Gdziekolwiek jesteś

Kursy językowe online

Ucz się w dowolnym miejscu

Nie brakuje Ci ochoty, motywacji ani determinacji, by podjąć naukę języka obcego, ale zajęcia stacjonarnie nie wchodzą w grę? Skorzystaj z kursu online!

Zajęcia prowadzone przy użyciu łącza internetowego spełniają wszystkie standardy LinguaCity, z tą różnicą, że możesz odbywać je w dowolnym miejscu na Ziemi – jeśli tylko jest tam internet.

Dlaczego kurs online to strzał w dziesiątkę?

  • Uczysz się bez wychodzenia z domu albo z dowolnego miejsca, w którym akurat jesteś
  • Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut, a więc bardzo regularnie, co zapewnia stały kontakt z językiem
  • Częstotliwość zajęć indywidualnych ustalasz sam!
  • Oszczędzasz czas, który zająłby Ci dojazd do szkoły – a jeśli mieszkasz poza Katowicami, to może być naprawdę dużo czasu!
  • Nie tracisz zajęć, jeśli akurat musisz wyjechać i normalnie nie miałbyś szans dotrzeć na lekcję stacjonarną do Katowic
  • Uczysz się sam lub w małej, maksymalnie 4-osobowej grupie
  • Korzystasz z nowoczesnych materiałów i metod – jesteś na czasie!

Zajęcia online prowadzimy zarówno w ramach kursów indywidualnych, jak i grupowych.

Indywidualne zajęcia online

Gwarantujemy pełną elastyczność przy doborze dnia i pory zajęć – lubisz uczyć się o poranku, a może wolisz wieczorną sesję? – nasi lektorzy są do Twojej dyspozycji.
Tak jak w przypadku każdych zajęć indywidualnych, program nauczania konstruowany jest w oparciu o preferencje kursanta.
Dużą zaletą kursów online prowadzonych przez LinguaCity jest wykorzystanie platformy e-learningowej, która służy jako baza dodatkowych zadań, ćwiczeń i testów oraz zapewnia dodatkowe możliwości kontaktu z lektorem. Umożliwia także śledzenie na bieżąco swoich postępów w nauce.

Kurs online można zacząć w dowolnym terminie – najlepiej już teraz!

Grupowe zajęcia online

Zajęcia online w grupach to opcja dla osób, które chcą czerpać korzyści z nauki w większym gronie, lubią uczyć się z innymi osobami, a jednocześnie preferują naukę w domu.
Grupowe kursy online są także świetnym wyborem dla tych kursantów, którzy mieszkają poza Katowicami i nie mają czasu na dojazd na kurs stacjonarny.
Zajęcia grupowe, podobnie jak indywidualne, odbywają się za pośrednictwem platformy e-learningowej szkoły, która umożliwia komunikację z lektorem i pozostałymi kursantami oraz stwarza możliwości wykorzystania dodatkowych materiałów i śledzenia swoich postępów w nauce.

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Internetowe kursy języka są doskonałą alternatywą dla nauki stacjonarnej. W odróżnieniu od samodzielnego uczenia się za pośrednictwem Internetu, kursy w LinguaCity pozwalają na rozmowę z lektorem i innymi kursantami, przez co można zdobywać wiedzę pod okiem doświadczonego specjalisty, redukować popełniane błędy już na początku nauki, a przede wszystkim prowadzić wiele konwersacji, przez co zwiększa się swoboda wypowiedzi.

Oferujemy kursy indywidualne, które zapewniają elastyczność, skierowanie uwagi lektora wyłącznie na sobie i indywidualne tempo pracy, dostosowane do możliwości każdego z kursantów. W naszej szkole realizujemy również zajęcia w małych grupach, które pozwalają przełamać swoją barierę językową, strach przed wypowiadaniem się i dają możliwość kontrolowania swoich postępów w nauce. Kursy językowe pozwalają rozwijać swoje możliwości i są najlepszą inwestycją w siebie. Zajęcia prowadzone za pośrednictwem platformy naszej szkoły pozwalają na stały kontakt z lektorem, który na bieżąco monitoruje jakość zdobywanej wiedzy i dostosowuje program nauczania, aby kurs przebiegał znacznie efektywniej.

Internetowe kursy językowe stają się coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają zaoszczędzić wiele czasu potrzebnego na dojazdy i zapewniają naukę w komfortowych warunkach, w zaciszu własnego domu, lub innego dowolnie wybranego miejsca na świecie. W LinguaCity gwarantujemy najwyższy poziom nauczania. Metody, które stosujemy zapewniają szybką i przyjemną naukę języka pod okiem specjalistów z dużym doświadczeniem.

Side view of three excited students reading good news together on line in a laptop sitting in a desk in a classroom
32 726 27 78