Kursy języka ogólnego - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Kursy języka ogólnego

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać oraz zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych Kursantów. To ułatwiło nam stworzenie i wielokrotne przetestowanie kompleksowego programu Lingua Classic adresowanego do osób dorosłych. Oferta programu Lingua Classic obejmuje aż 30 języków obcych, w tym również naukę języka polskiego dla obcokrajowców.

Oprócz języków popularnych, takich jak angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański czy włoski, uczymy też chińskiego, arabskiego, chorwackiego, fińskiego, flamandzkiego, norweskiego, japońskiego, szwedzkiego, ukraińskiego, tureckiego i wielu innych.

Każdego języka z oferty LinguaCity mogą się Państwo uczyć także w trybie indywidualnym oraz online.

Stawiamy na indywidualność naszych słuchaczy i zawsze staramy się dostosować treści i sposób nauczania do ich potrzeb i możliwości. Na życzenie klienta oferujemy zajęcia prowadzone przez native-speakerów lub dwóch lektorów (system tandem). Zapewniamy elastyczność w doborze godzin i dni zajęć. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę (oferujemy także zajęcia po godz. 21 oraz weekendowe). Dojeżdżamy do siedziby Klienta. Korzystamy z najlepszych materiałów dydaktycznych. Stosujemy nowoczesne techniki multimedialne, by zwiększyć efektywność naszych kursów, posługujemy się platformą e-learningową.

Niezależnie od wybranego języka, naukę można podjąć na każdym poziomie zaawansowania. Szczególną opcją w programie Lingua Classic są kursy specjalistyczne, które obejmują wybrany, wąski zestaw zagadnień (np. język medyczny czy biznesowy) lub kursy przygotowujące do samodzielnego życia za granicą (np. wakacyjne lub intensywne). Przygotowujemy również do międzynarodowych egzaminów, których zdanie pozwoli uzyskać wymarzony certyfikat.

Nasze kursy mogą się odbywać:

  • w siedzibach Klientów;
  • w siedzibie LinguaCity;
  • w miejscach wskazanych przez Kursantów.

Dlaczego LinguaCity?

Indywidualność

Stawiamy na indywidualność naszych słuchaczy i zawsze staramy się dostosować treści i sposób nauczania do ich potrzeb i możliwości. Na życzenie klienta oferujemy zajęcia prowadzone przez native-speakerów lub dwóch lektorów (system tandem).

Elastyczność

Zapewniamy elastyczność w doborze godzin i dni zajęć. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę (oferujemy także zajęcia po godz. 21 oraz weekendowe). Dojeżdżamy do siedziby Klienta

Jakość

Korzystamy z najlepszych materiałów dydaktycznych. Stosujemy nowoczesne techniki multimedialne, by zwiększyć efektywność naszych kursów, posługujemy się platformą e-learningową.

Otwartość

Naszym standardem są kameralne grupy pozwalające na częsty, indywidualny kontakt lektora z kursantem w trakcie każdych zajęć. Osoby o wyjątkowych oczekiwaniach zapraszamy na zajęcia indywidualne. Jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi naszych Klientów, dlatego często wprowadzamy nowe rodzaje kursów dostosowane do ich konkretnych potrzeb.

Przyjazna atmosfera

W LinguaCity dbamy o to, by nauka nie sprowadzała się do żmudnego wykonywania ćwiczeń gramatycznych, lecz aby była porywającą przygodą. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą indywidualnie konsultować swoje pytania i problemy językowe.

Sprawdzanie postępów

Do zadań lektora należy także ciągła i systematyczna kontrola postępów w nauce każdego z kursantów – dlatego przeprowadzane są okresowe testy kontrolne, a po semestrze nauki kursant otrzymuje przygotowany specjalnie dla niego raport z postępów w nauce.

Profesjonalna kadra

Pracownicy zatrudnieni w LinguaCity wyróżniają się solidnym akademickim przygotowaniem (wielu z nich ma stopień naukowy doktora) oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków.

Tradycja

Uczestnicząc w programie Lingua Classic, wybieracie Państwo jakość zbudowaną na dobrej tradycji.

Jaki język chcesz poznać?

Dostępne języki obce

32 726 27 78