Kursy dla seniorów - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Kursy dla seniorów

Każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Jeśli marzysz o zwiedzaniu świata, chcesz pozostać aktywny na emeryturze, czytać ulubionych autorów w oryginale lub po prostu poznać od podszewki język i kulturę wybranego kraju – sięgnij po ofertę kursów w LinguaCity.

Co oferujemy?

Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (5-8 osób), w miłej atmosferze, prowadzone są przez kompetentnych, elastycznych i sympatycznych lektorów. Program kursu obejmuje 60 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Nasze atuty

Małe grupy

U nas kursy odbywają się tylko w małych, kameralnych grupach (3-7 osób). Z naszych doświadczeń wynika, że właśnie w ten sposób osiąga się największą skuteczność nauki.

Sprawdzeni lektorzy

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii (a nie studenci) oraz native-speakerzy z dużą praktyką w nauczaniu języków obcych. Są osobami otwartymi i cierpliwymi, posiadającymi duże umiejętności interpersonalne, a przede wszystkim potrafią i lubią uczyć.

Nowoczesne metody dydaktyczne

Pracujemy z najnowszymi podręcznikami, wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

Dobre ceny

U nas wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Zapisując się na kurs w LinguaCity możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru!

32 726 27 78