Kursy dla seniorów - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Kursy dla seniorów

Każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Jeśli marzysz o zwiedzaniu świata, chcesz pozostać aktywny na emeryturze, czytać ulubionych autorów w oryginale lub po prostu poznać od podszewki język i kulturę wybranego kraju – sięgnij po ofertę kursów w LinguaCity.

Co oferujemy?

Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (5-8 osób), w miłej atmosferze, prowadzone są przez kompetentnych, elastycznych i sympatycznych lektorów. Program kursu obejmuje 60 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Nasze atuty

Małe grupy

U nas kursy odbywają się tylko w małych, kameralnych grupach (3-7 osób). Z naszych doświadczeń wynika, że właśnie w ten sposób osiąga się największą skuteczność nauki.

Sprawdzeni lektorzy

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii (a nie studenci) oraz native-speakerzy z dużą praktyką w nauczaniu języków obcych. Są osobami otwartymi i cierpliwymi, posiadającymi duże umiejętności interpersonalne, a przede wszystkim potrafią i lubią uczyć.

Nowoczesne metody dydaktyczne

Pracujemy z najnowszymi podręcznikami, wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

Dobre ceny

U nas wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Zapisując się na kurs w LinguaCity możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru!

Nauka języka nie jest tak trudna, jak się wydaje. Odpowiednia motywacja i zaangażowanie pozwalają na szybkie i przyjemne przyswojenie wiedzy. Kurs językowy dla seniorów to najlepszy sposób by zdobyć nowe umiejętności, spędzić aktywnie czas i zrobić coś wyłącznie dla siebie. W LinguaCity liczy się jakość, a nie ilość, dlatego zajęcia prowadzone są w małych grupach, które pozwolą na indywidualne podejście do każdego z kursantów. Nowoczesne metody nauczania przygotowane przez naszą szkołę opierają się na pamięci wzrokowej, słuchowej i ruchowej, co gwarantuje szybką i efektywną naukę.

Cały kurs realizowany jest w przyjemnej atmosferze, o którą dbają wykwalifikowani lektorzy. Nauka języka to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu i wzmocnienie wiary w swoje umiejętności. To najlepszy czas, aby zainwestować w siebie i poszerzyć swoje zainteresowania. Nasi kursanci poznają nie tylko zasady gramatyki i słownictwo, ale także kulturę danego kraju i obyczaje mieszkańców. To duży krok w drodze po marzenia, który pozwala na rozwój osobisty lub na wymarzony zagraniczny wyjazd. Grupa lektorów i specjalistów prowadzących zajęcia posiada duże doświadczenie w nauce, dzięki czemu przebiega ona w swobodnej atmosferze i może być dopasowana do umiejętności każdego z kursantów.

Nauka języka nie musi być trudna. Zajęcia w naszej szkole gwarantują zdobycie umiejętności językowych na wysokim poziomie, dzięki czemu kurs dla seniorów zapewni naszym klientom swobodną komunikację w wybranym języku.

Close-up view of computer keyboard with national flags of world countries on keys and translate button
32 726 27 78