Indywidualne kursy językowe - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Indywidualne kursy językowe

Dla nas jesteś wyjątkowy

Zajęcia indywidualne to idealna opcja dla maksymalistów, gotowych na intensywny wysiłek, a jednocześnie ceniących komfortowe warunki nauki. W trybie indywidualnym uczymy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Lektor dobiera najlepsze metody nauczania, uwzględniające dominujący typ pamięci, wiek i specyficzne wymagania kursanta.

Nasze atuty

  • Lektor podczas zajęć jest w pełni do Twojej dyspozycji, co pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu
  • Zaczynasz kurs w dowolnym momencie i Ty decydujesz, ile będzie trwał
  • Masz duży wpływ na tematykę i formę realizowanych zajęć
  • Program kursu dostosowany do Twoich oczekiwań

Program kursu skonstruowany jest tak, by odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom uczestnika – począwszy od doboru zagadnień, a skończywszy na częstotliwości i intensywności zajęć. Terminy i godziny zajęć z dużą elastycznością dopasujemy do Twoich preferencji – możemy ustalić konkretny dzień spotkań albo umawiać Cię z lektorem z tygodnia na tydzień, dostosowując się do Twojego harmonogramu zajęć.

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Doświadczenie podpowiada nam, że każdy uczy się swoim indywidualnym tempem. Kurs realizowany w LinguaCity pozwala na rozwijanie kompetencji językowych na najwyższym poziomie, bez nadmiernego powtarzania materiału i uwadze lektora skierowanej wyłącznie na jednej osobie. Indywidualne kursy pozwalają na dokładne wytłumaczenie każdego zagadnienia, szczegółową odpowiedź na wszystkie pytania i możliwość zmiany kierunku prowadzonych zajęć, co pozwala na znacznie bardziej efektywną naukę języka. Kurs indywidualny to doskonała inwestycja w siebie, dająca wiele nowych możliwości.

Wykwalifikowani lektorzy z dużym doświadczeniem gwarantują wykorzystanie najlepszych metod nauczania, uwzględniające szczególne cechy każdego z kursantów, co zapewnia optymalny poziom nauki. Rozwijanie swoich umiejętności to najlepszy sposób, aby osiągnąć swoje cele. Zajęcia zapewniają komfortowe warunki do nauki, całkowitą uwagę lektora oraz swobodę wypowiedzi, przez co komunikacja w wybranym języku przebiega sprawniej, a nasi klienci zyskują pewność siebie dzięki przełamaniu bariery językowej.

Kursy realizowane w naszej szkole gwarantują osiągnięcie najlepszych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Indywidualne spotkania zapewniają elastyczność, ukierunkowanie zajęć na ewentualne nadrobienie wiedzy i przyjemną atmosferę, dzięki czemu nauka języka jest łatwiejsza i staje się przyjemnością. Dużą rolę w szybkości i efektywności nauczania spełnia motywacja, którą łatwo da się zauważyć przy regularnym obserwowaniu swoich postępów w nauce.

Company executive coaching young personal secretary assistant, team leader or senior manager explaining work duties to junior, businessman telling contractual terms or deal details to female partner
32 726 27 78