Grupowe kursy językowe - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Postaw na interakcję

Grupowe kursy językowe

Ucz się ekonomicznie i systematycznie w doborowym towarzystwie

Kursy grupowe LinguaCity to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie współpracę zespołową, naturalną konwersację, różnorodne techniki aktywizujące i rozwijające kreatywność. Uczestnicy kursu prezentują ten sam poziom znajomości językowej, co wpływa na skuteczność przyswajania materiału.

Czas trwania: zapisy trwają przez cały rok

Godziny zajęć: 17:00-19:00 lub 19:10-21:10

Intensywność kursu: zajęcia raz lub 2x w tygodniu

Wielkość grup: od 4 osób

Wybierz najlepsze Centrum Językowe

Co zyskujesz w LinguaCity?

  • Kameralne grupy
  • Autorska metoda nauczania
  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna
  • Starannie dobrane pomoce naukowe
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Oferta dla różnych grup wiekowych
  • Dobre ceny
  • Uczciwość w podejściu do Klienta

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Zajęcia grupowe

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych. Może ona dużo w życiu ułatwić i otworzyć wiele drzwi. Dlatego w tę umiejętność zdecydowanie warto inwestować. Postanowiłeś rozwinąć się w tym zakresie? W takim razie doskonale trafiłeś! Nasza szkoła oferuje szeroki przekrój różnego rodzaju grupowych kursów językowych. Proponujemy naukę aż trzydziestu różnych języków – zarówno tych najpopularniejszych (np. angielskiego, niemieckiego czy francuskiego), jak i znacznie bardziej egzotycznych (np. fińskiego, koreańskiego czy wietnamskiego). Ponadto każdy z nich dostępny jest na różnych poziomach. Do naszej szkoły zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero planują rozpocząć naukę danego języka, jak i tych, którzy są w nim już o wiele bardziej zaawansowani.

Nauka języka w grupie to system, który ma wiele zalet. Przede wszystkim metoda ta daje możliwość kontaktu z innymi uczącymi się, dzięki czemu możemy regularnie ćwiczyć swoje (jakże ważne) umiejętności komunikacyjne. Ponadto obserwacja innych osób oraz popełnianych przez nie błędów pozwala wyciągnąć wiele cennych wniosków. Jednocześnie tworzone w naszej szkole grupy są na tyle niewielkie, że lektor jest w stanie do każdego ucznia podejść indywidualnie i poświęcić mu odpowiednio dużo czasu. Krótko mówiąc – nauka u nas to przyjemne połączone z pożytecznym, a zarazem również wspaniała przygoda.

Group Of Office Workers Meeting To Discuss Ideas

Myślisz o tym, by zacząć rozglądać się za nową pracą? A może snujesz fantazje o dalekich podróżach albo chciałbyś poszerzać swoje horyzonty poprzez kontakt z obcokrajowcami? W takim razie kurs w naszej szkole jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba. Nie zwlekaj, dołącz do grona naszych klientów już dziś, a być może wkrótce Twoje marzenia staną się rzeczywistością! Zapraszamy!

32 726 27 78