Coaching językowy - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej

Lingua Classic

Coaching językowy

Critical thinking

Czy chciałbyś mieć większą kontrolę nad swoim życiem zawodowym lub prywatnym?
Czy chciałbyś poprawić jakość swojego myślenia?
Czy chciałbyś nauczyć się, jak podejmować mądre decyzje i rozwiązywać problemy w sposób bardziej efektywny?
Czy chciałbyś się rozwinąć pod kątem etycznego myślenia?
Czy do tego zależy Ci na rozwijaniu swoich umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim?

Jeśli odpowiedziałeś "tak" na powyższe pytania, coaching językowy: Critical Thinking to opcja w sam raz dla Ciebie!

Wyjątkowy program

Spotkania coachingowe proponowane przez LinguaCity bazują na specjalnym programie stworzonym do nauczania krytycznego myślenia oraz rozwijania kompetencji w zakresie rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
Dzięki temu, że zajęcia są prowadzone w języku angielskim, udział w szkoleniu pozwala pracować nad umiejętnościami językowymi.
Podczas zajęć oprócz informacji teoretycznych pojawi się bardzo wiele ćwiczeń i zadań praktycznych.

Prowadzący warsztaty

Dr Marzena Parzych – doktor w dziedzinie krytycznego i kreatywnego myślenia. Aktualnie uczy krytycznego myślenia na Uniwersytecie w Swinburne w Melbourne. Ma dwudziestoletnie letnie doświadczenie w nauczaniu osób na różnych poziomach zaawansowania w wielu krajach.

Oferowane warianty kursu

Dostępne języki obce i poziomy zaawansowania

Kurs dostępny jest na poziomach: B1B2C1

Coaching językowy

Znajomość języków obcych to w dzisiejszych czasach bardzo ważna umiejętność, która potrafi wiele ułatwić. Ty również planujesz rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne? A może chciałbyś dowiedzieć się, jak szybciej, skuteczniej i przyjemniej uczyć się języków? W takim razie polecamy Ci naszą usługę, jaką jest coaching językowy! Z pewnością dużo wniesie ona do Twojego życia i pozwoli Ci przełamać wiele wewnętrznych barier.

Na czym dokładnie polega coaching językowy? Jest to nauka języka połączona z rozwijaniem różnego rodzaju miękkich umiejętności, takich jak mądre podejmowanie decyzji, asertywność czy też krytyczne i etyczne myślenie. Krótko mówiąc, zajęcia te nie tylko nauczą Cię języka, ale też pokażą Ci, jak ogólnie podejść do przyswajania różnego rodzaju treści, i to nie tylko tych lingwistycznych. Oczywiście są one w całości prowadzone po angielsku, co pozwoli Ci w znacznym stopniu poprawić swoją znajomość tego języka. W tego typu spotkaniach mogą brać udział już osoby władające nim na poziomie średnio zaawansowanym (co najmniej B1).

Opisywane tu zajęcia prowadzone są z osobą posiadającą wysokie kompetencje zarówno w zakresie coachingu, jak i jeśli chodzi o umiejętności językowe. Jeżeli więc myślisz o tym, by skorzystać z usług mających na celu rozwinięcie Twojej osobowości i świadomości samego siebie, zachęcamy Cię abyś połączył je ze skuteczną nauką języka. Z pewnością udział w naszym kursie wniesie bardzo wiele do Twojego życia. Zapraszamy do zapisywania się!

Friends having coffee, smiling and gossip.
32 726 27 78