Kursy językowe - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Szybka i efektywna nauka języków obcych

Rodzaje kursów w LinguaCity

Ucz się w dogodny dla Ciebie sposób

Szkoła Języków Obcych LinguaCity prowadzi szkolenia językowe z 30 języków, w tym języka polskiego dla obcokrajowców. Organizujemy kursy grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania, pozostając do Państwa dyspozycji przez 365 dni i proponując naukę języków na każdą porę roku oraz... życia (uczymy zarówno maluchy, jak i seniorów).

Poniżej nasza pełna oferta.

Kursy językowe ze względu na cel i sposób nauki:

Co wybrać?

  • Jeśli preferujesz praktyczne rozwiązania i systematyczny tryb nauki, proponujemy ofertę kursów całorocznych, noworocznych oraz wiosennych, gdzie zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 120 minut.
  • Jeśli chcesz w jak w jak najkrótszym czasie przyswoić jak najwięcej materiału, idealna będzie dla Ciebie specjalna oferta kursów wakacyjnych oraz intensywnych, w ramach których proponujemy zajęcia trzy, a nawet więcej razy w tygodniu.
  • Mieszkasz w innym krańcu Polski lub świata? Nie ma problemu! Zajęcia (zarówno indywidualne, jak i grupowe) mogą się odbywać online.
  • Jeśli myślisz o uzyskaniu certyfikatu językowego, zapraszamy na specjalne kursy przygotowujące.
  • Jeśli masz szczególne potrzeby, zachęcamy do udziału w kursach specjalistycznych, biznesowych, wyjazdowych.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach (4-7 osób) sprzyjających nauce i pozwalających na szybką integrację uczestników kursu. Z wybranych języków oferujemy także zajęcia w systemie tandem prowadzone na przemian przez lektora polskiego i native speakera.

Naszą kadrę lektorską tworzą ludzie o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym oraz wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu, którzy swoje obowiązki wykonują z pasją i prawdziwym oddaniem. Znaczną część z nich stanowią doktorzy i doktoranci oraz native speakerzy, którzy nie tylko uczą poprawnej pisowni oraz wymowy w danym języku, ale również dzielą się różnymi ciekawostkami związanymi z kulturą i obyczajami panującymi w krajach, z których pochodzą.

Nasze atuty

Małe grupy

U nas kursy odbywają się tylko w małych, kameralnych grupach (3-7 osób). Z naszych doświadczeń wynika, że właśnie w ten sposób osiąga się największą skuteczność nauki.

Sprawdzeni lektorzy

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii (a nie studenci) oraz native-speakerzy z dużą praktyką w nauczaniu języków obcych. Są osobami otwartymi i cierpliwymi, posiadającymi duże umiejętności interpersonalne, a przede wszystkim potrafią i lubią uczyć.

Nowoczesne metody dydaktyczne

Pracujemy z najnowszymi podręcznikami, wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

Dobre ceny

U nas wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Zapisując się na kurs w LinguaCity możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru!

Kursy językowe w Katowicach - zalety nauki

Kursy językowe to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na poprawie swoich umiejętności językowych lub ich poszerzeniu. Nauka wybranego języka obcego wcale nie musi być trudna. Jeśli trudno jest Ci znaleźć motywację, nie wiesz, od czego zacząć, brakuje Ci regularności, wybranie naszej szkoły języków obcych jest strzałem w dziesiątkę. Nauka pod okiem doświadczonych lektorów pomoże Ci na bieżąco śledzić swoje umiejętności i rozwijać je w różnorodny sposób. Kursanci uczą się prawidłowej wymowy, pisania, szlifują gramatykę, otrzymują niezwykle pomocne materiały. A to jedynie garść plusów, które posiada kurs językowy.

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą początkującą, czy posiadasz już pewne umiejętności językowe. Nasze kursy językowe, które odbywają się w Katowicach, są dla każdego. Wystarczy wybrać odpowiedni poziom lub wypełnić test, by sprawdzić, na jakim jesteś poziomie zaawansowania. Każdy z nas w czasach nauki szkolnej miał zajęcia na różnym poziomie. Niektórzy doskonale znają języki, innym brakuje odwagi, jeszcze następnym biegłości. Profesjonalne lekcje są w stanie zapewnić Ci gwarancję efektywności nauki. Dzięki śledzeniu postępów i opiece nauczyciela, który na bieżąco koryguje ewentualne błędy powstałe w dotychczasowym procesie edukacji, masz pewność powodzenia.

team-header
testimonials-header

Warto pamiętać, że zdolności językowe można rozwijać w każdym wieku. Jeśli nie masz pojęcia, od czego zacząć, decyzja o zapisaniu się do szkoły językowej będzie świetnym krokiem. Do samodzielnej nauki trudno jest się zmobilizować. Regularne zajęcia pozwolą Ci na stałe szlifowanie wiedzy. Przyswojony język można wykorzystać podczas wyjazdu za granicę, do pisania czy czytania. Kursy językowe to inwestycja we własny rozwój, dlatego bardzo szybko się zwróci. Ucząc się języka w grupie, osiągniesz znacznie lepszy efekt niż w pojedynkę. Poznasz mnóstwo ciekawych osób, które mają dokładnie taki sam cel, jak Ty i wzajemnie będziecie się motywować, by go osiągnąć. Nie trać czasu i zapisz się już teraz!

LinguaCity zostało stworzone dla osób, które wiedzą, jak ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych i chcą się rozwijać w tym zakresie. Oferujemy bardzo szeroki wybór różnych kursów, dzięki czemu każdy powinien znaleźć wśród nich propozycję, która idealnie trafi w jego potrzeby. Organizujemy kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, zarówno stacjonarne, jak i online. Współpracujemy z lektorami uczącymi aż trzydziestu różnych języków. W naszym centrum uczymy zarówno tych najpopularniejszych (angielski czy niemiecki), jak i egzotycznych (koreański, macedoński czy arabski).

W LinguaCity najwyższym priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów – dlatego staramy się w maksymalnym stopniu dostosować do ich wymagań. Jesteśmy elastyczni zarówno jeśli chodzi o kwestie formalne, jak i o merytoryczny przebieg organizowanych przez nas kursów. Proponujemy kursy całoroczne, jak i szkolenia znacznie krótsze – intensywne. Z myślą o uczniach oraz studentach tworzymy także grupy wakacyjne. Mamy również specjalną ofertę dla przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować w rozwój kompetencji swoich podwładnych. Niezależnie więc od tego, jakie są Twoje oczekiwania, u nas na pewno znajdziesz kurs, który idealnie w nie trafi.

Jeśli do tej pory nauka języków obcych kojarzyła Ci się z przykrym obowiązkiem – teraz się to zmieni! Wszyscy pracujący w LinguaCity lektorzy to ludzie z ogromną pasją, którzy potrafią zaszczepić ją również u innych, a także przekazać swoją wiedzę w skuteczny oraz ciekawy sposób. Chcesz się przede wszystkim nauczyć porozumiewać w języku obcym? A może w szczególny sposób zależy Ci na zapoznaniu się ze słownictwem specjalistycznym lub biznesowym? U nas zrealizowanie każdego z tych zamierzeń stanie się możliwe! LinguaCity to gwarancja sukcesu w nauce. Zapraszamy do kontaktu – i do zapisywania się na nasze kursy!

Kursy językowe

Kursy językowe pozwalają uczniom na rozwijanie swoich zainteresowań językowych oraz umiejętności w tym zakresie. Obecnie języki obce bardzo często stanowią narzędzie komunikacyjne w wielu środowiskach pracowniczych.

Szkoła językowa w stolicy województwa śląskiego jest doskonałym wyborem nie tylko dla osób młodych, ale także dla seniorów. Szeroki wachlarz usług językowych pozwala nam dopasować się do zróżnicowanych potrzeb klientów, którzy pragną wzbogacić swoje życie o nowe doświadczenia w tym zakresie.

Szkoła językowa w Katowicach

Szkoła językowa w Katowicach to świetny wybór dla wszystkich, pragnących „szlifować” swoją znajomość języków obcych. Stawiając na nasze kursy językowe, inwestują Państwo w poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy językowe, które zostały opracowane przez naszych specjalistów, są dopasowane do wszystkich kursantów, którzy będą czynnie brali udział w zajęciach. Wówczas mają oni szansę na zdobycie cennych umiejętności językowych, które będą mogli śmiało wykorzystać w codziennym życiu.

Szkolenia językowe

Szkolenia językowe prowadzone w Katowicach to doskonały wybór, który zaprocentuje już na samym początku nauki i zapewni niezbędną wiedzę w zakresie użytkowania języków obcych. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby wszyscy uczestnicy naszych zajęć byli usatysfakcjonowani. Dzięki nam mogą komunikować się w danym języku zarówno na wyjazdach, jak i w pracy czy w domu.

Kursy językowe w stolicy województwa śląskiego ucieszą entuzjastów lingwistycznych, dla których bardzo często stanowią one wyzwanie pozwalające na przełamanie lęków związanych z porozumiewaniem się w języku obcym.

32 726 27 78