Archiwum Kursy językowe - LinguaCity - Centrum Obsługi Językowej, Katowice
Centrum Obsługi Językowej
Szybka i efektywna nauka języków obcych

Rodzaje kursów w LinguaCity

Ucz się w dogodny dla Ciebie sposób

Szkoła Języków Obcych LinguaCity prowadzi szkolenia językowe z 30 języków, w tym języka polskiego dla obcokrajowców. Organizujemy kursy grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania, pozostając do Państwa dyspozycji przez 365 dni i proponując naukę języków na każdą porę roku oraz... życia (uczymy zarówno maluchy, jak i seniorów).

Poniżej nasza pełna oferta.

Kursy językowe ze względu na cel i sposób nauki:

Co wybrać?

  • Jeśli preferujesz praktyczne rozwiązania i systematyczny tryb nauki, proponujemy ofertę kursów całorocznych, noworocznych oraz wiosennych, gdzie zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 120 minut.
  • Jeśli chcesz w jak w jak najkrótszym czasie przyswoić jak najwięcej materiału, idealna będzie dla Ciebie specjalna oferta kursów wakacyjnych oraz intensywnych, w ramach których proponujemy zajęcia trzy, a nawet więcej razy w tygodniu.
  • Mieszkasz w innym krańcu Polski lub świata? Nie ma problemu! Zajęcia (zarówno indywidualne, jak i grupowe) mogą się odbywać online.
  • Jeśli myślisz o uzyskaniu certyfikatu językowego, zapraszamy na specjalne kursy przygotowujące.
  • Jeśli masz szczególne potrzeby, zachęcamy do udziału w kursach specjalistycznych, biznesowych, wyjazdowych.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach (4-7 osób) sprzyjających nauce i pozwalających na szybką integrację uczestników kursu. Z wybranych języków oferujemy także zajęcia w systemie tandem prowadzone na przemian przez lektora polskiego i native speakera.

Naszą kadrę lektorską tworzą ludzie o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym oraz wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu, którzy swoje obowiązki wykonują z pasją i prawdziwym oddaniem. Znaczną część z nich stanowią doktorzy i doktoranci oraz native speakerzy, którzy nie tylko uczą poprawnej pisowni oraz wymowy w danym języku, ale również dzielą się różnymi ciekawostkami związanymi z kulturą i obyczajami panującymi w krajach, z których pochodzą.

Nasze atuty

Małe grupy

U nas kursy odbywają się tylko w małych, kameralnych grupach (3-7 osób). Z naszych doświadczeń wynika, że właśnie w ten sposób osiąga się największą skuteczność nauki.

Sprawdzeni lektorzy

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii (a nie studenci) oraz native-speakerzy z dużą praktyką w nauczaniu języków obcych. Są osobami otwartymi i cierpliwymi, posiadającymi duże umiejętności interpersonalne, a przede wszystkim potrafią i lubią uczyć.

Nowoczesne metody dydaktyczne

Pracujemy z najnowszymi podręcznikami, wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

Dobre ceny

U nas wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Zapisując się na kurs w LinguaCity możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru!

32 726 27 78