W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Kursy VIP

strona główna +

Przyjechałeś do Polski w interesach? Nie masz czasu ani ochoty na kolejne obowiązki?


Chciałbyś poznać podstawy języka, które pomogą Ci w funkcjonowaniu w Polsce podczas wyjazdów służbowych?

Jako jedyna szkoła językowa na Śląsku proponujemy Ci tzw. kursy VIP. Oferujemy niezapomnianą przygodę z językiem polskim.

Nasze elokwentne i przebojowe lektorki zaprezentują Ci język polski w zupełnie nowym ciekawym świetle.

Dlaczego warto:

Zaoszczędzimy Twój cenny czas dzięki praktycznemu podejściu:

20 nietuzinkowych spotkań – każda lekcja standardowa poparta jest zajęciami praktycznymi w terenie. Na jednych zajęciach poznajesz nazwy potraw, na kolejnych zamawiasz je w restauracji! To wszystko pod okiem doświadczonej i wyrozumiałej lektorki.

Wybór tematyki zależy od Ciebie:

Prowadzisz rozmowy handlowe z Polakami? Chcesz trzymać rękę na pulsie i rozumieć co mówią inni? Skoncentrujemy się na wskazanym przez Ciebie zakresie tematycznym słownictwa.

Z nami Ci się to uda!

Uczysz się w miłej atmosferze:

Uczysz się i spędzasz czas owocnie w doborowym towarzystwie. To w naszej gestii leży, aby zajęcia w nowo poznawanej tematyce prowadzone były przez specjalistkę w danej dziedzinie. Chcesz dowiedzieć się czegoś o polskiej kuchni? Zajęcia poprowadzi lektorka o zamiłowaniach kulinarnych.

proponujemy Ci tylko ciekawe zajęcia:

20 spotkań, każde w innym klimacie, z inną lektorką, na inny temat. W naszej ofercie znajduje się także skrypt ze wszystkimi przydatnymi zwrotami i tematyką poruszaną podczas kursu. Na Twoje życzenie zorganizujemy wycieczki weekendowe po Polsce. Po zakończeniu zajęć masz możliwość wzięcia udziału w kursie online, aby nie tracić kontaktu z językiem.

Sam wybierasz termin kursu:

Szanujemy Twój czas i specyfikę pobytu w Polsce. Planujesz kilkudniowy pobyt w naszym kraju, ale wiesz, że nie będziesz miał czasu na naukę? My to rozumiemy. Akceptowalne są dla Ciebie tylko godziny wczesnoporanne lub późnowieczorne? Dla nas to nie kłopot. Kurs składa się z 20 spotkań, ale to Ty decydujesz, kiedy mają się one odbyć. Możesz zdecydować się na intensywny kurs 2-tygodniowy lub też rozłożyć go nawet na rok czasu. U nas nie przepadają Ci żadne zajęcia. Dzwonisz do nas lub mailujesz z terminalu, czekając na lot do Polski i zamawiasz kolejne zajęcia. My zorganizujemy resztę.

WYBÓR JEST PROSTY – LINGUACITY!
ZAPRASZAMY!