W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Zajęcia indywidualne

strona główna +

Indywidualne

Zajęcia indywidualne to idealna opcja dla maksymalistów, gotowych na intensywny wysiłek, a jednocześnie ceniących komfortowe warunki nauki.

Terminy i godziny zajęć z dużą elastycznością dopasujemy do Twoich preferencji - możemy ustalić konkretny dzień spotkań albo umawiać Cię z lektorem z tygodnia na tydzień, dostosowując się do Twojego harmonogramu zajęć.

Program kursu indywidualnego skonstruowany jest tak, by odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom uczestnika – począwszy od doboru zagadnień, a skończywszy na częstotliwości i intensywności zajęć.

W trybie indywidualnym uczymy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Lektor dobiera najlepsze metody nauczania, uwzględniające dominujący typ pamięci, wiek i specyficzne wymagania kursanta.

Dodatkowym wsparciem w realizacji kursu jest możliwość skorzystania z platformy e-learningowej, na której znajdować się będzie baza materiałów dodatkowych i testów oraz aktualne informacje o postępach w nauce.

 

W naszej ofercie znajduje się aż 30 języków obcych i każdego z nich możesz uczyć się w trybie indywidualnym - skutecznie, szybko i z przyjemnością!

 

Co zyskujesz, wybierając zajęcia indywidualne?

  • lektor podczas zajęć jest w pełni do Twojej dyspozycji, co pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu
  • masz duży wpływ na tematykę i formę realizowanych zajęć
  • zaczynasz kurs w dowolnym momencie i Ty decydujesz, ile będzie trwał
  • program kursu możemy dostosować do Twoich oczekiwań