W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Tłumaczenia

strona główna +

TlumaczeniaProblemy dotyczące poprawnego tłumaczenia tekstu istnieją od zarania dziejów. Przełożenie oryginalnych słów autora na język obcy nigdy nie jest łatwe. Słowa potrafią być podstępne i drapieżne niczym przerażające monstrum. Okiełznanie ich to nie lada wyzwanie. Tłumaczenie nie jest przecież bezmyślnym przekładem znaków jednego języka na inny. To coś więcej! Jest to skomplikowany proces, który poza zdolnościami językowymi wymaga od tłumacza posiadania pewnej wnikliwej intuicji. Mając przed sobą jedynie oryginalny tekst tłumacz powinien "wejrzeć" w umysł autora, poznać jego uczucia i przekonania. Nie jest to łatwe zadanie. Gdy już uda się je wykonać kolejnym krokiem jest przekazanie myśli autora innym ludziom. Tłumacz zatem nie tylko przekłada tekst – umożliwia także innym ludziom poznać wartościowe idee. Zawód tłumacza nie jest zatem jedynie pracą, ale również powołaniem do przełamywania barier językowych i łączeniem ludzi z różnych stron świata, a wszystko to z pomocą słowa.

Zgodnie z takim rozumieniem roli tłumacza nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres usług translacyjnych dla osób prywatnych jak i klientów biznesowych. Wykonujemy różnorodne przekłady w pełnym zakresie tematycznym i językowym. Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych) oraz tłumaczeń pisemnych (zwykłych i przysięgłych).

Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem profesjonalnych tłumaczy, którzy posiadają długoletnie doświadczenie i najwyższe kwalifikacje w dziedzinie, w zakresie której realizują usługi.

Cechuje nas:

  • Pełen profesjonalizm – współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami, wśród których znajdują się tłumacze przysięgli oraz specjaliści z różnych dziedzin (prawo, medycyna, budownictwo i wiele innych). Dodatkowo na życzenie klienta tłumaczenia poddawane są wnikliwej korekcie native speakerów (tzw. proofreading). Korektę polecamy szczególnie w przypadku tekstów specjalistycznych lub o wyjątkowej wadze dla klienta.
  • Kompleksowość oferowanych usług – obsługujemy wszystkie, nawet te najbardziej nietypowe zlecenia. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom tłumaczeniowym i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
  • Konkurencyjne ceny – u nas wysoka jakość zawsze idzie w parze z dobrą ceną, a stałym klientom oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Państwu informacji o naszych aktualnych promocjach i rabatach!
  • Krótkie terminy – wszystkie zlecenia realizujemy w możliwie najkrótszych terminach. Jeśli zachodzi potrzeba, potrafimy przetłumaczyć dłuższe teksty w kilka dni, a te krótsze nawet w kilka godzin.
  • Poufność – wszystkie przekazywane nam materiały do tłumaczenia traktujemy jako poufne. Z nami macie Państwo pewność, że podane w dokumentach informacje pozostaną bezpieczne i nie dostaną się w niepowołane ręce.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi tłumaczami i native-speakerami.

Poniżej lista języków, w ramach których wykonujemy tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe) dwukierunkowe:

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, szwedzki, norweski, niderlandzki (holenderski), rosyjski, bułgarski, japoński, chiński, arabski, perski, turecki, duński, fiński, czeski, słowacki, chorwacki, słoweński, bośniacki, macedoński, serbski, albański, węgierski, ukraiński, litewski, białoruski, rumuński, grecki. łotewski, estoński, mołdawski, hebrajski, koreański, wietnamski, tajski

ZAPEWNIAMY KRÓTKIE TERMINY I WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG!