W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Biuro tłumaczeń

strona główna +

„Z koTlumaczenianieczności przełożenia danego tekstu wynika konieczność dokonywania wyborów.
I tutaj tkwi odpowiedzialność tłumacza”.

Edmond Cary

 

 

 

Problemy dotyczące poprawnego tłumaczenia tekstu istnieją od zarania dziejów. Przełożenie oryginalnych słów autora na język obcy nigdy nie jest łatwe. Słowa potrafią być podstępne i drapieżne niczym przerażające monstra. Okiełznanie ich to nie lada wyzwanie.

 

Tłumaczenie nie może być w końcu bezmyślnym przekładem znaków jednego języka na inny. To coś więcej! Jest to skomplikowany proces, który poza zdolnościami językowymi wymaga od tłumacza posiadania wnikliwej intuicji. Mając przed sobą jedynie oryginalny tekst, tłumacz powinien "wejrzeć" w umysł autora, poznać jego uczucia i przekonania.

 

Nie jest to łatwe zadanie. Gdy już uda się je wykonać, kolejnym krokiem jest przekazanie myśli autora innym ludziom. Tłumacz zatem nie tylko przekłada tekst – umożliwia także innym ludziom poznanie wartościowych idei.

Zawód tłumacza nie jest jedynie pracą, jest również powołaniem do przełamywania barier językowych i łączenia ludzi z różnyh stron świata. A wszystko to za pomocą słowa.

 

Zgodnie z takim rozumieniem roli tłumacza nasza firma oferuje szeroki zakres usług translacyjnych zarówno osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych) oraz tłumaczeń pisemnych (zwykłych i przysięgłych).

Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem profesjonalnych tłumaczy, którzy mają długoletnie doświadczenie i najwyższe kwalifikacje w dziedzinie, w której tłumaczą.

 

Oferujemy:

 

Cechuje nas:

  • Pełen profesjonalizm – współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami, wśród których są tłumacze przysięgli oraz specjaliści z różnych dziedzin (prawo, medycyna, budownictwo i wiele innych). Na życzenie klienta tłumaczenia poddawane są korekcie native speakerów (tzw. proofreading). Korektę polecamy szczególnie w przypadku tekstów specjalistycznych i przeznaczonych do publikacji na stronach internetowych lub drukiem. 
  • Kompleksowość oferowanych usług – obsługujemy wszystkie, nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom tłumaczeniowym i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
  • Konkurencyjne ceny – u nas wysoka jakość zawsze idzie w parze z dobrą ceną, a stałym klientom oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Państwu informacji o naszych aktualnych promocjach i rabatach!
  • Krótkie terminy – wszystkie zlecenia realizujemy w możliwie najkrótszych terminach. Jeśli zachodzi potrzeba, potrafimy przetłumaczyć dłuższe teksty w kilka dni, a te krótsze nawet w kilka godzin.
  • Poufność – wszystkie przekazywane nam materiały do tłumaczenia traktujemy jako poufne. Z nami macie Państwo pewność, że podane w dokumentach informacje pozostaną bezpieczne i nie dostaną się w niepowołane ręce.

 

 

Poniżej lista języków, na które i z których tłumaczymy:

albański, angielski, arabski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, hiszpański, japoński, kataloński, koreański, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, mołdawski, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski.

 

ZAPEWNIAMY KRÓTKIE TERMINY I WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG!

Zapraszamy do przesyłania tekstów do bezpłatnej wyceny.