W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Warsztaty i konwersacje

strona główna +

W LinguaCity dbamy o to, by nauka przebiegała w przyjemnej atmosferze, a czas na zajęciach był wykorzystany możliwie najefektywniej.

Jednak każdy uczestnik kursu językowego wie, że opanowanie nowego języka wymaga czasu, wysiłku i samozaparcia. Dlatego naszym kursantom oprócz systematycznych zajęć proponujemy coś wyjątkowego – udział w dodatkowych zajęciach, które mogą mieć formę warsztatów kulturowo-językowych lub konwersatoriów.


W najbliższym czasie zapraszamy na konwersatorium z języka angielskiego.


Dla kursantów LinguaCity przygotowaliśmy wyjątkowo korzystną ofertę:

 

CYKL 10 SPOTKAŃ Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM w cenie 220 zł!

 

Każde spotkanie potrwa 90 minut. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego lektora, specjalizującego się w prowadzeniu konwersacji językowych.

 

To zajęcia, które pomogą Ci przełamać barierę komunikacyjną, podszlifować angielski, poznać nieco kulturowych smaczków i rozgadać się na całego!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału :)

 

Zapisy na konwersatorium: kursy@lingua-city.com.