W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Coaching językowy

strona główna +

Couching   Spotkania coachingowe to propozycja dla wszystkich,

którym zależy na świadomym moderowaniu procesu nauki

i na szeroko rozumianym rozwoju kompetencji językowych.

 

 

 

Coaching językowy to spotkania z lektorem – coachem, które pozwalają na skuteczne połączenie nauki języka obcego z codziennymi obowiązkami, a także umożliwiają wszechstronny rozwój umiejętności komunikacyjnych.

 

Współuczestnictwo w wyznaczaniu celów językowych oraz ich systematyczna weryfikacja sprawiają, że proces nauki jest wszechstronny.

 

Rozwojowi sprzyjają maksymalnie zindywidualizowane podejście do potrzeb uczącego się oraz rola, w jaką wciela się coach. Jest on zarówno nauczycielem, jak i trenerem – oprócz przekazywania wiedzy merytorycznej wspiera, motywuje, a także pomaga wprowadzać korzystne nawyki, przydatne w rozwoju kompetencji językowych.

 

Spotkania językowe opierają się na podstawowej dla coachingu metodzie SMART:

 

Specific 

Measurable 

Achievable 

Relevant & Realistic 

Time-bound

 

 

która pomaga zwiększyć efektywność pracy.

 

W ten sposób uczący się bardzo szybko odnosi sukces komunikacyjny.

 

Serdecznie zapraszamy!