W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Niemiecki - egzamin WiDaF

strona główna +

Najbliższe egzaminy WiDaF w LinguaCity:
Sesja zimowa: 9.12.2017, rejestracja do 24.11.2017 r.
Sesja letnia: 19.05.2018, rejestracja do 4.05.2018 r.
Ceny egzaminów z języka niemieckiego:
WiDaF – 490 PLN
WiDaF Basic – 370 PLN

 

LinguaCity jako ośrodek egzaminacyjny i akredytowany partner ETS dla chętnych organizuje w swojej siedzibie egzaminy z języka niemieckiego:

widaf

 

 

WiDaF (Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft)

to międzynarodowy egzamin przeznaczony do testowania znajomości języka niemieckiego w biznesie oraz środowisku pracy.

 

WiDaF jest wykorzystywany przez firmy jako narzędzie do pomiaru efektywności szkoleń, certyfikacji oraz selekcji pracowników, a także jako miara postępów w nauce i narzędzie audytu językowego.

 

Egzamin WiDaF pozwala sprawdzić kompetencje językowe na poziomach A2-C2.

Składa się ze 150 pytań testowych podzielonych na 2 sekcje, podczas których oceniana jest znajomość słownictwa, rozumienie tekstu pisanego i rozumienie ze słuchu.

 

W ramach przygotowania się do egzaminu WiDaF zapraszamy na kursy  języka  niemieckiego z elementami języka biznesowego.

 

Najbliższa planowana edycja rocznego kursu przygotowującego do egzaminu: październik 2016 r., planowana sesja egzaminacyjna: czerwiec 2017 r.

 

 

 

 

WiDaF Basic

to egzamin z języka niemieckiego oceniający umiejętności w zakresie porozumiewania się w języku niemieckim w życiu codziennym oraz międzynarodowym środowisku pracy.

 

WiDaF Basic® to test przyjazny dla osób na początkowych poziomach zaawansowania (A1-B1), pragnących sięgnąć po nowe możliwości w międzynarodowym środowisku pracy.

 

Egzamin składa się z 70 pytań wielokrotnego wyboru i pozwala ocenić znajomość słownictwa, rozumienie tekstu pisanego i rozumienie ze słuchu.

 

W ramach przygotowania się do egzaminu WiDaF Basic zapraszamy na kursy  języka niemieckiego z elementami języka biznesowego.