W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Jesteśmy firmą korzystającą już z 15-letnich doświadczeń w zakresie nauki języków obcych oraz
realizacji tłumaczeń.

Specjalizujemy się:

  • w organizowaniu profesjonalnych szkoleń językowych, w tym kursów języka polskiego dla obcokrajowców;
  • w świadczeniu wysokiej jakości usług tłumaczeniowych, zarówno pisemnych, jak i ustnych.

 

 


Chociaż nasza siedziba główna znajduje się w Katowicach, usługi świadczymy na rzecz podmiotów gospodarczych z całego kraju, a także z zagranicy.

Na przestrzeni tego czasu wielu zadowolonych Klientów wybierało nasze tłumaczenia ustne oraz pisemne, między innymi tłumaczenia przysięgłe, a także korzystało z profesjonalnych kursów języka polskiego, które zapewnia nasza szkoła językowa. Wśród nich byli między innymi członkowie władz spółek zagranicznych działających w naszym kraju. Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz profesjonalizm i entuzjazm pozwala zapewnić wszystkim naszym klientom niepowtarzalny poziom obsługi.

W zakresie usług tłumaczeniowych wykonujemy aktualnie tłumaczenia kilkuset stron tygodniowo, a nasi lektorzy prowadzą zajęcia językowe z blisko 1000 osób. W naszej Firmie pracują ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, są fachowcami oraz zapewniają pełną terminowość usług. Z tego jesteśmy znani i za to cenią nas Klienci.LINGUACITY ZAPRASZA!