W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Czujesz, jak z nastaniem wiosny rozkwita w Tobie gotowość do podjęcia nowego wyzwania? To idealny moment, by zapisać się na wiosenny kurs językowy w LinguaCity. W ramach kursu umożliwiamy naukę języka na poziomie podstawowym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 min., co nawet osobom bardzo zapracowanym pozwoli na wygospodarowanie czasu i  dołączenie do grupy. Grupy są kameralne – liczą od 4 do 7 osób, co wpływa na zwiększenie efektywności nauki. Podczas kursu kształcimy harmonijnie wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, posługując się nowoczesnymi i skutecznymi metodami nauczania. Kurs trwa od marca do czerwca, obejmuje 30 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się od 17.00-19.00 lub 19.10-21.10. Płatności można rozłożyć na DOGODNE RATY.

Oferowane języki: angielski, chiński, czeski, norweski, niemiecki, polski, rosyjski, włoski