W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Intensywne

strona główna +

Jedziesz w delegację do Warszawy? Chcesz w wakacje pochodzić po Tatrach? Poznałeś na Skypie przemiłą Polkę?

Intensywne kursy języka polskiego umożliwią Ci porozumiewanie się w powyższych sytuacjach już po 3 lub 4 miesiącach nauki.

Oferta intensywnych kursów języka polskiego skierowana jest do osób, które w krótkim czasie postanowiły opanować podstawy języka.

 

INTENSYWNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO

Kurs obejmuje 80 godzin zegarowych, co pozwala na opanowanie języka polskiego na poziomie A1. W klasyfikacji znajomości językowej oznacza to, iż kursant potrafi porozumieć się w sytuacjach codziennych i uczestniczyć w prostych rozmowach, jeśli rozmówca mówi wolno, wyraźnie i jest gotów w prosty sposób formułować swoje myśli.

Osobom, którym zależy na jeszcze większej intensywności nauki, proponujemy podwójny kurs intensywny, pozwalający opanować 2 poziomy w rok.

W ramach tego kursu realizujemy 160 godzin zegarowych.

 

Szczegóły:

Liczba osób: 5-8 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego)
Czas trwania: 4 miesiące (listopad-luty, marzec-czerwiec - początek kursu: 12.01.2018 zajęcia odbywają się w piątki i soboty) lub 8-9 miesięcy (listopad-czerwiec)
Ilość godzin: 80 lub 160 godzin zegarowych
Częstotliwość zajęć: 1 x 120 minut w tygodniu i 1 x 180 minut w sobotę
Poziomy: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1)

SUPERINTENSYWNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO

Kurs obejmuje 100 godzin lekcyjnych, co pozwala na uzyskanie umiejętności posługiwania się językiem polskim na poziomie A1. W europejskiej klasyfikacji poziomu biegłości językowej oznacza to, iż kursant potrafi porozumieć się w sytuacjach codziennych i uczestniczyć w prostych rozmowach, jeśli rozmówca mówi wolno, wyraźnie i jest gotów w prosty sposób formułować swoje myśli.

 

Szczegóły kursu:

Liczba osób: 5-8 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego)
Czas trwania: 3 miesiące (luty 2018)
Liczba godzin: 100 godzin lekcyjnych
Częstotliwość zajęć: 3 x 120 minut w tygodniu
Terminy zajęć: poniedziałek (19:00-21:00), środa (19:00-21:00), piątek (18:00-20:00)
Poziomy: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1)

 

Nie czekaj, zapisz się już dziś!