W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Kursy on-line

strona główna +

On-line

Nie brakuje ci ochoty, motywacji ani determinacji, by podjąć naukę języka obcego, ale zajęcia stacjonarnie nie wchodzą w grę?

Skorzystaj z kursu online!

 

Zajęcia prowadzone przy użyciu łącza internetowego spełniają wszystkie standardy LinguaCity, z tą różnicą, że możesz odbywać je w dowolnym miejscu na Ziemi – jeśli tylko jest tam Internet.

 

 

Dlaczego kurs online to strzał w dziesiątkę?

 

  • Uczysz się bez wychodzenia z domu albo z dowolnego miejsca, w którym akurat jesteś.
  • Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut, a więc bardzo regularnie, co zapewnia stały kontakt z językiem.
  • Częstotliwość zajęć indywidualnych ustalasz sam!
  • Oszczędzasz czas, który zająłby Ci dojazd do szkoły - a jeśli mieszkasz poza Katowicami, to może być naprawdę dużo czasu!
  • Nie tracisz zajęć, jeśli akurat musisz wyjechać i normalnie nie miałbyś szans dotrzeć na lekcję stacjonarną do Katowic.
  • Uczysz się sam lub w małej, maksymalnie 4-osobowej grupie.
  • Korzystasz z nowoczesnych materiałów i metod - jesteś na czasie!

 

 

Zajęcia online prowadzimy zarówno w ramach kursów indywidualnych, jak i grupowych.

 

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA ONLINE

Gwarantujemy pełną elastyczność przy doborze dnia i pory zajęć – lubisz uczyć się o poranku, a może wolisz wieczorną sesję? – nasi lektorzy są do twojej dyspozycji.

Tak jak w przypadku każdych zajęć indywidualnych, program nauczania konstruowany jest w oparciu o preferencje kursanta.

Dużą zaletą kursów online prowadzonych przez LinguaCity jest wykorzystanie platformy e-learningowej, która służy jako baza dodatkowych zadań, ćwiczeń i testów oraz zapewnia dodatkowe możliwości kontaktu z lektorem. Umożliwia także śledzenie na bieżąco swoich postępów w nauce.

Kurs online można zacząć w dowolnym terminie – najlepiej JUŻ TERAZ!

 

GRUPOWE ZAJĘCIA ONLINE - nowość w ofercie 2016/2017!

Od 2016 r. uruchamiamy zajęcia online w grupach: to opcja dla osób, które chcą czerpać korzyści z nauki w większym gronie, lubią uczyć się z innymi osobami, a jednocześnie preferują naukę w domu.

Grupowe kursy online są także świetnym wyborem dla tych kursantów, którzy mieszkają poza Katowicami i nie mają czasu na dojazd na kurs stacjonarny.

Zajęcia grupowe, podobnie jak indywidualne, odbywają się za pośrednictwem platformy e-learningowej szkoły, która umożliwia komunikację z lektorem i pozostałymi kursantami oraz stwarza możliwości wykorzystania dodatkowych materiałów i śledzenia swoich postępów w nauce.

Grupowy kurs on-line umożliwia naukę następujących języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, niderlandzkiego, duńskiego, norweskiego, włoskiego, hiszpańskiego, polskiego i szwedzkiego.

 

Szczegóły zajęć grupowych online:

Czas trwania: 1 semestr (od października do lutego; od marca do czerwca)
Liczba osób:
Liczba godzin: 60 godzin lekcyjnych
Częstotliwość spotkań: 2 x w tygodniu po 90 minut
Godziny zajęć: popołudniowe lub wieczorne (18:00 - 19:30 lub 20:00 - 21:30)
Możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty.

 

Zapraszamy!