W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Przygotowujące do certyfikatów

strona główna +

W dzisiejszych czasach uzyskanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języków standardowych jak angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski staje się powszechnym zwyczajem.

Dlatego też coraz bardziej pożądane jest posiadanie certyfikatu świadczącego o znajomości języków niszowych.

 


Osobom chcącym poprzeć znajomość języka obcego zdobyciem odpowiedniego certyfikatu proponujemy specjalne kursy pozwalające na profesjonalne przygotowanie się do wybranego egzaminu.

Program szkolenia tworzony jest z myślą o konkretnym certyfikacie, dzięki czemu klient ma możliwość przećwiczenia wszystkich elementów komunikacji językowej oraz przyswojenia struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie.
Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów – egzaminatorów i/lub przez native speakerów, którzy zapewniają odpowiedni poziom części konwersacyjnej kursu.
Nauka opiera się na podręczniku wiodącym lub skrypcie oraz materiałach przygotowywanych przez lektorów.

 

 

 

Proponujemy Państwu przygotowanie do egzaminów certyfikujących z następujących języków:

 

 

Część z wymienionych certyfikatów mogą Państwo uzyskać, przystępując do egzaminu przeprowadzonego na miejscu, w szkole LinguaCity.

 

Więcej szczegółów w zakładce Certyfikaty i egzaminy, w sekretariacie szkoły (kursy@lingua-city.com lub 666 360 375).