W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Konwersacyjne

strona główna +

Masz dużo do powiedzenia w języku obcym, ale nie masz okazji, żeby się wypowiedzieć? Mamy dla ciebie rozwiązanie – kursy konwersacyjne w LinguaCity.
Z nami szybko poszerzysz słownictwo, rozwiejesz gramatyczne wątpliwości, udoskonalisz wymowę i nabędziesz swobody w posługiwaniu się językiem obcym.

 

Oferujemy prowadzone przez doświadczonych w nauczaniu native-speakerów kursy:

 

Zajęcia przygotowywane są w oparciu o autentyczne materiały (jak artykuły prasowe, publikacje internetowe), małe grupy sprawiają, że każdy ma okazję wziąć udział w dyskusji. Zatem jeśli chcesz odświeżyć swoją znajomość języka obcego i zrobić wielki krok w kierunku wykorzystywania go w praktyce – nie ma lepszego sposobu, niż nasze kursy konwersacyjne. Zapraszamy już dziś!